Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Wadowice)

1-2 Bartłomiej Gajos 20
2-1 Tomasz Knap
PRZEBÓJ:
Półtorak - Trólka, Banyś, Osmenda, Haberka - Osuch, Kołodziejczyk, Kuczek, G. Tabaka - Knap, B. Gajos. Grali także: J. Gajos, Glanowski, Słowiński, K. Tabaka, Marchaj.

Po golach Knapa i Gajosa Przebój Wolbrom wygrał z Beskidem Andrychów 2-1 w meczu na szczycie I ligi juniorów.

Mimo że Przebój wygrał, to rywale wolbromskiej drużyny otworzyli wynik spotkania w 19. minucie. Bartłomiej Gajos bardzo szybko poprawił humory kibiców zgromadzonych na Leśnej 2 i już minutę później wyrównał na 1-1. Gol Tomasza Knapa przesądził sprawę i choć goście z Andrychowa próbowali strzelić gola, to obrona Przeboju i stojący między słupkami Karol Półtorak nie dali się pokonać i 3 punkty zostały w Wolbromiu.