Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki - Soła Oświęcim 0-2 (0-0)

0-1 Bartłomiej Jasiński 54

0-2 Bartłomiej Jasiński 66

Sędziował Jan Pawlikowski (Nowy Targ). Żółte kartki: Błachacz, Górski – Cygnar, Rajman. Widzów 70.

CZARNI: Machlowski – Ogórek, Błachacz, Górski, Małajowicz - Soja (78 Jastrzębski), Filipowski (78 Włodarczyk), Rożek, Klima, Czajkowski (46 Drabik) – Gaudyn (67 Gawlik).

SOŁA: Talaga – Jamróz, Czarnik, Skrzypek, Ząbek – Nowak, Stemplewski (90 Rajman), Cygnar, Stróżak (70 Domański – Snadny (51 Janeczko), Jasiński (79 Niewiedział).

Soła zasłużenie sięgnęła po komplet punktów, choć po raz kolejny nie zachwyciła. Na otwarcie, w pierwszej akcji, oświęcimianie mogli zdobyć gola, lecz Snadny nie trafił w wybornej sytuacji. Później miejscowi dość długo umiejętnie się bronili. Goście prowadzenie objęli dopiero w 54 minucie i to dzięki nieporozumieniu stoperów Czarnych. Futbolówkę przejął Janeczko i przymierzył w słupek, ale dobitka Jasińskiego była celna. Dwanaście minut później zrobiło się 0-2. Kolejny prezent, tym razem w wykonaniu Rożka, wykorzystał znów Jasiński.

Zespół ze Staniątek nadal w ofensywie nie jest w stanie wiele zrobić, a bez bramek trudno liczyć na korzystny rezultat.