Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Halniak Maków Podhalański - Garbarz Zembrzyce 2-2 (2-2)

0-1 Jurasz 25

0-2 S. Puda 27

1-2 Chrapkiewicz 35

2-2 Pacyga 45

Sędziowali: Rafał Pąchalski - Łukasz Chowaniec, Łukasz Szymczyk (Kraków). Żółte kartki: Ł. Puda, Twardawa, Kotlarczyk, Chorąży, Jurasz, Obłaza. Czerwona kartka - Ł. Puda (70, druga żółta).

HALNIAK: Krawczyk – Żurek (33 Gałuszka), Kapera, Dyduch, Pacyga – Balonek, Żabicki (59 Zajda), Pęczek, Szewczyk – Chrapkiewicz,Gruca (81 Raczek).

GARBARZ: Obłaza  –  Elżbieciak, Twardawa, Szewczyk, Ł. Puda  –  Talaga (85 Chorąży), Kasiński, Jurasz (90 Gażdzicki), Nawrocki  –  S. Puda, Kotlarczyk (73 Skrzypek).

Mecz bardzo dobrze rozpoczął Garbarz, który po 27 minutach prowadził 2-0. Najpierw S. Puda crossowym podaniem uruchomił Kotlarczyka, ten dograł do Jurasza, który umieścił piłkę pod poprzeczką. Po chwili rezultat podwyższył S. Puda wykorzystując błąd obrońców Halniaka.

Kontaktowa bramkę Hzespół z Makowa zdobył w 35 minucie. Szewczyk dograł do Chrapkowicza, a ten wykończył akcję. Przed przerwa gospodarze doprowadzili do wyrównania. Chrapkowicz obsłużył Pacygę, który z bliskiej odległości dopełnił formalności.

W 65 minucie Nawrocki mógł dać prowadzenie dla Garbarza, ale po jego strzale bardzo dobrze spisał się Krawczyk. Ostatnie 20 minut goście grali w "10" po drugiej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Ł. Pudy. W końcówce Halniak mógł rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść, jednak Obłaza nie dał się zaskoczyć.

Najbardziej z remisu cieszyli się przyjezdni, bo dał im przedłużenie pobytu w czwartej lidze!