Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Trzecia wygrana Karpat Siepraw2012-07-21 23:16:00 AnGo

W sobotnim meczu sparingowym czołowych drużyn czwartej ligi - rozegranym w Sieprawiu - Karpaty wygrały z KS Tymbark 3-1. Dla sieprawian było to trzecie spotkanie w okresie przygotowawczym i trzecie zwycięskie.

Karpaty Siepraw - KS Tymbark 3-1 (1-0)

1-0 Szczytyński (karny)

1-1 Czaja (karny)

2-1 Gruchacz

3-1 testowany

KARPATY (I połowa): Testowany - Galas, Juszczak, Szablowski, Suder - Król, Szymoniak, Morawiec, Witko - Szczytyński - Zając.

II połowa: Zachariasz - testowany, Sikora, Matoga, testowany - Bidziński, Dobosz, testowany, Gruchacz, Stefański - testowany.

Trener Karpat, Robert Nowak, tym razem wystawił dwie jedenastki. Do przerwy - poza bramkarzem Zachariaszem - zagrali podstawowi gracze, natomiast po zmianie stron na murawie pojawili się testowani piłkarze i siedmiu juniorów.

- Przez 45 minut spotkanie toczyło się pod nasze dyktando, a jeden gol to najniższy wymiar kary dla gości. Później gra się wyrównała, a bramki strzeliliśmy po kontratakach. Tymbark to solidna, twardo grająca drużyna - podsumował trener Nowak.

W najbliższą sobotę Karpaty zagrają z Górnikiem Wieliczka, prawdopodobnie na wyjeździe.

Dotychczasowe mecze kontrolne Karpat: z Orłem Myślenice 5-2, z BKS Bochnia 3-2.

no1
Pod wodzą trenera Roberta Nowaka Karpaty wygrały trzeci sparing w trzecim występie.