Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Wygrany sparing Borku z Kalwarianką2012-07-19 06:48:00

Piłkarze Borku w swoim pierwszym tego lata sparingu pokonali w środę na boisku Victorii Kobierzyn Kalwariankę 2-1. Bramki zdobyli Jatczak z karnego oraz jeden z testowanych zawodników.

W pierwszej części na boisku w ekipie Borku wystąpili głównie zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie tak dobrze spisywali się w IV lidze. Między słupkami - pod nieobecność kontuzjowanego Machety - stanął Krupa, w obronie zagrali Anton, Kupiec, Tyrpuła oraz wracający z wypożyczenia do Skawinki Boczarski. W środku pomocy obok Józkowicza zagrał testowany zawodnik, a po bokach wystąpili jeden z naszych juniorów oraz powracający do futbolu po niemal dwuletniej przerwie Marcin Piwowarczyk. W ataku wystąpił Dutka i kolejny z testowanych piłkarzy.

Ta część była wyrównana, ale do przerwy prowadzili zawodnicy z Kalwarii, po ładnym strzale jednego z nich.

Na drugą połowę trener Marek Gój desygnował nową jedenastkę złożoną głównie z juniorów i zawodników testowanych. Spośród piłkarzy, którzy grali w poprzednim sezonie, wystąpili jedynie K. Pachacz, M. Pachacz, Nowak, Dudzik i Jatczak. Właśnie ten ostatni wyrównał skutecznie egzekwując rzut karny, a zwycięstwo zapewnił jeden z testowanych zawodników strzałem z 20 metrów.