Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarz Zembrzyce - Przeciszovia Przeciszów 4-0 (0-0)

1-0 Kuzio 50

2-0 S. Puda 60

3-0 S. Puda 65

4-0 Kuzio 78

Sędziowali: Tomasz Żelazny oraz Kazimierz Dzióbek, Paweł Grochal (Kraków). Żółte kartki: S. Puda, Ł. Puda - Wanat, T. Całus, Sternal, Bartula.

GARBARZ: Obłaza - Elżbieciak, Szewczyk, Twardawa, Ł. Puda - Talaga (46 Kuzio), Jurasz, Kasiński (70 Kotlarczyk), Nawrocki - Krawczyk (68 Chorąży), S. Puda.

PRZECISZOVIA: Flejtuch - Romanek, Waś, Wanat, Domżał - T. Całus (70 Krawczyk), Sternal (80 Kasperek), Bartula, Matla - K. Całus, Jarosz (60 Majcherczyk).

Przeciszovia wiosną gra fatalnie. W Zembrzycach przegrała 0-4, a to już szósta porażka i bilans bramkowy 1-20!

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że zespół Przeciszovii przegra tak wysoko. Garbarz mógł objąć prowadzenie już w 9 minucie, ale Flejtucha nie potrafił pokonać Talaga, ani Elżbieciak z dobitki. Sześć minut później Elżbieciak - po dośrodkowaniu - z bliskiej odległości posłał piłkę nad poprzeczką. W końcowych minutach pierwszej połowy dwie dobre akcje przeprowadziła Przeciszovia, jednak futbolówkę po uderzeniach Jarosza i T. Całusa dobrze obronił Obłaza.

Po przerwie w drużynie Garbarza pojawił się Kuzio i szybko wpisał się na listę strzelców - po akcji i dośrodkowaniu Krawczyka. Goście zaatakowali i byli bliscy wyrównania, lecz dwukrotnie Obłazy nie pokonał T. Całus. Na 2-0 podwyższył Sławomir Puda, a ten sam zawodnik cieszył się pięć minut później z kolejnej bramki; po solowej akcji  i silnym strzale nie dał szans Flejtuchowi. Czwarty gol dla Garbarza to akcja S. Pudy i jego dośrodkowanie do Mateusza Kuzio, któremu pozostało tylko wykończyć akcję.