Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna - IKS Olkusz 5-1 (1-0)

5-1 Kukieła 87

Sędziował Tomasz Sikora (Kraków). Żółte kartki: Kozioł – Jurczyk. Widzów 170.

ISKRA: Kawaler – Kozioł, Dudała (16 Nowak), Drechny, Glanowski – Smagło, Kryjak (89 Węgrzyn), Szydłowski, Kowalczyk (90 Stuglik) – Niewidok (74 Dobisz), Kukieła.

OLKUSZ: Tomak – P. Duda, Kasprzyk, Jurczyk, Kanczuga – Cudejko (56 D. Duda), Kaczmarczyk, Tumiłowicz, M. Przybyła – D. Przybyła, Banyś (70 Tomsia).

Do przerwy goście z Olkusza dzielnie sobie poczynali i nic nie wskazywało, że mogą stracić aż pięć goli. Sprawa została rozstrzygnięta w pierwszych minutach po zmianie stron. Najpierw Kowalczyk wykorzystal sytuację jeden na jeden, a po chwili na 2-0 podwyższył niezawodny Niewidok. I choć goście poderwali się  strzelając kontaktowego gola (efektowna "głowka" Przybyły), to drugie trafienie tego dnia Kowalczyka załatwiło sprawę.