Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia/Siersza - IKS Olkusz 5-0 (0-0)

2-0 Rogalski 74

3-0 Jędrzejczyk 76

4-0 Rogalski 86

5-0 Rolka 89

Sędziowali: Paweł Sikora - Łukasz Szymczyk, Mariusz Stolczyk (Kraków). Widzów 120.

MKS: Wilk – Kalinowski, T. Szczepanik, Ołownia, P. Szczepanik – Czech (40 Wojdyła), Jędrzejczyk, Kowalik (40 Pająk), Czyszczoń (68 Rolka) – Lickiewicz,

Ciepichał (40 Rogalski).

IKS: Śmiały – Tomsia, Banyś, Kasprzyk (65 Wdowik), Kańczuga - Sobczyk, Duda, Juszczyk, M. Przybyła (70 Szwajcowski) – D. Przybyła, Lizończyk.

Drużyna z Olkusza dobrze wchodzi w mecze i jeśli w początkowych 20-30 minutach wykorzystuje okazje to wygrywa (ostatnio z Zieleńczanką), a jeśli seryjnie marnuje okazje (przed dwoma tygodniami w Piaskach Wielkich), to przegrywa. W sobotnie popołudnie na boisku w Trzebini to goście dominowali do przerwy i powinni wysoko prowadzić (m.in. D. Przybyła trafił w poprzeczkę). Nie wykorzystali okazji i zostali za to srodze skarceni. Przełomowe okazały się pierwsze minuty po zmianie stron. Znów olkuszanie zmarnowali "setkę", a w odpowiedzi gospodarze strzelili bramkę (Pająk po wrzutce Wojdyły) i rozwiązał się worek z golami.