Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa - Wrzosy Osieczany 2-3 (1-2)

0-2 P. Zięba 24
1-2 Ł. Rokosz 42
1-3 Piwowarczyk 74
2-3 Szymoniak 89

Sędziował Krzysztof Wątorek. Żółte kartki: Sambor - K. Zięba, Pieterwas. Widzów 50 (większość z Osieczan)
LUBOMIR: Maj - Konieczny, Polak, M. Rokosz, Sambor - Szymoniak, Sutkowski, Murzyn, Ślusarczyk - Kowal, Ł. Rokosz oraz Łacny, B. Kowal, K. Kowal.
WRZOSY: Kiebzak - K. Zięba, P. Zięba, Dąbrowski, Burkat - Pieterwas, Pachacz, Rykała, Cegielski - Wilk, Piwowarczyk oraz Kwaśniak, Wydra, Ciaputa, Skoczylas.

Na boisku w Poznachowicach spotkały się dwa zespoły z przeciwnych biegunów tabeli. Zajmujący ostatnie miejsce gospodarze zmierzyli się z liderującymi Wrzosami Osieczany.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli faworyzowanych gości, którzy w 18. minucie objęli prowadzenie. Prostopadłe podanie z głębi pola na gola zamienił Wilk. Lubomir próbował się "odgryźć" 8 minut później, ale strzał Sambora głową o dobry metr poszybował obok bramki Kiebzaka. W 26. minucie Wrzosy podwyższyły. Do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył P. Zięba i głową umieścił piłkę w siatce. Przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktowego gola, którego autorem był Ł. Rokosz - jego strzał z 17-18 m po rękach Kiebzaka wylądował w bramce.

Po zmianie stron piłkarze z Wiśniowej chcąc doprowadzić do remisu coraz częściej gościli pod bramką Wrzosów. W ciągu kwadransa mieli co najmniej trzy stuprocentowe okazje, ale żadnej z nich nie wykorzystali. Natomiast goście w 74. minucie swój wypad w pole karne zakończyli golem. Grzegorz Piwowarczyk (były junior Dalinu Myślenice) pokazał swoim kolegom jak strzelać bramki. Przed szesnastką ograł dwóch stoperów z Wiśniowej i mocnym strzałem w "długi" róg nie dał szans Majowi. Zespół Lubomira w końcówce zdobył jeszcze bramkę, lecz na wyrównanie zabrakło mu już czasu.