Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Żabno)

RKS Radgoszcz - LUKS Wola Radłowska 5-0 (3-0)

2-0 Sojka
3-0 Kieroński
4-0 Markiewicz
5-0 samob.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. Po rzucie wolnym zamykający akcję Galus celnie uderzył z półwoleja. Wynik podwyższył Sojka, głową po centrze z kornera. Trzeciego gola w I połowie zdobył Kieroński, strzałem z ponad 20 metrów, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Zaraz po przerwie chytrze z pola karnego uderzył Markiewicz i było 4-0. Wynik ustalili goście, a konkretnie ich obrońca, który przeciął wślizgiem dośrodkowanie i skierował futbolówkę do własnej bramki.

Wygrana mogła być wyższa, ale przy miejscowi nie wykorzystali wielu świetnych okazji, m.in. przy stanie 2-0 Panek trafił z karnego w słupek.