Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice - Wrzosy Osieczany 1-4 (0-3)

0-2 Wilk 33
0-3 Piwowarczyk 39
1-3 Twardosz 67
1-4 Wilk 78

Sędziowali Dariusz Walas oraz Mateusz Gądek i Wojciech Łętocha. Żółte kartki: Hans, Piech - Rykała. Widzów 50.
GRODZISKO: Papież - Piech, Hans, Majka,  Nieckula - Kalemba, Sałaja, Augustynek, Oleś - Ligięza, Panek oraz Twardosz, Jelonek.
WRZOSY: Adamik - K. Zięba, Malec, Matoga, P. Zięba - Rykała, Kwaśniak, Pachacz, Piwowarczyk - Wilk, Budzowski oraz Wydra, Cegielski.

Rewelacyjnie grający beniaminek z Osieczan pewnie pokonał w Raciechowicach tamtejsze Grodzisko. Hat-trickiem (nie po raz pierwszy w tej rundzie) popisał się napastnik gości Sebastian Wilk.

Pierwsze 45 minut to popis Wrzosów. Trzy bramki zdobyte w tej części gry przesądziły praktycznie sprawę zwycięstwa. Na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Wilk, po akcji z Bogdanem Budzowskim. Siedem minut później było już 0-2 - Papieża po raz drugi pokonał Wilk. Goście jeszcze przed przerwą zdobyli trzeciego gola, po podaniu ze środka pola skutecznym strzałem popisał się Grzegorz Piwowarczyk.

Po zmianie stron piłkarze z Osieczan nieco opadli z sił, co wykorzystali miejscowi strzelając bramkę. Wprowadzony chwilę wcześniej Twardosz po dośrodkowaniu Sałai z najbliższej odległości głową pokonał Adamika. Decydujące słowo należało do Wrzosów. Po raz kolejny obronę Grodziska wymanewrował Budzowski, podał do Wilka, a ten zdobył swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu.

Goście tą wygraną potwierdzili, że są murowanym kandydatem do awansu do A klasy.