Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)
Górki zatrzymały lidera2010-05-24 19:07:00

Górki Myślenice - Dziecanovia Dziekanowice 1-1 (1-1)

0-1 Wojnarowski 24
1-1 Plewa 37

Sędziował Mariusz Ćwierz. Żółte kartki: Zając, Sawicki, Ptasiński (G). Widzów 50.
GÓRKI: Kapera - Pilch, Banowski, Ptasiński, Sawicki - Biela, Zając, Szlachetka, Obierzyński - Łętocha, Plewa oraz Piątek, Bujas, Gorączko, Ulman.
DZIECANOVIA: Polus - Miękina, Nowak, Wrona, Wandas (46 D. Stasiak) - M. Stasiak, Wojnarowski, Maśko, Płatek - Szot, Gacek.

Spotkanie, rozegrane na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. Prowadzenie dla gości uzyskał znany z występów w Rabie Dobczyce - Wojnarowski. Popularny "Beny" popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego z 17-18 m. Lider nie cieszył się jednak długo z prowadzenia, bowiem w 37. minucie po szybkiej kontrze wyrównał napastnik myśleniczan - Plewa.

Po zmianie stron to Górki mogły uzyskać prowadzenie, ale w kilku dogodnych sytuacjach zabrakło im przysłowiowej kropki nad "i" i mecz zakończył się remisem. Dziecanovia, mimo tego remisu, wciąż jest na czele B-klasowej stawki.