Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Brzesko)

Zryw Wielka Wieś - Tymon Tymowa 3-2 (0-0)

Gole dla gości: D. Sromek, Pajor
Czerwona kartka: Mrozowski (T).
TYMON:
Mrozowski, Gołąb (70 W. Sromek), Sowa, T. Piechnik, J. Piechnik, Żółty, Meller, Bolechała, Ł. Piechnik, D. Sromek, Pajor.

Przed meczem sędzia nie dopuścił do gry Jozina Piwowara, bramkarza gości. Zastąpił go Damian Mrozowski, który w II połowie ujrzał czerwoną kartkę za nieprzepisowy atak na rywala. Karnego bronił zawodnik z pola - Piotr Żółty. Musnął piłkę rękami, ale jedenastki nie obronił. 3 minuty później Tymon, grając w dziesiątkę, wyrównał po główce Pajora. W 65. minucie było niespodziewanie 1-2, D. Sromek wykorzystał sytuację "sam na sam". Na 5 minut przed końcem, po błędzie dzielnie sie broniącej defensywy z Tymowej, miejscowi doprowadzili do remisu. W doliczonym czasie Zryw strzelił zwycięskiego gola, po rzucie wolnym z ok. 20 m i skutecznej dobitce.
Goście mieli po meczu pretensje do arbitra o słuszność podejmowanych decyzji.