Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Pcimianka sparowała z A-klasowcami2011-03-02 00:12:00

VI-ligowa Pcimianka rozegrała w ostatnim czasie dwa sparingi z zespołami A klasy myślenickiej. Pcimianie wygrali z Pasternikiem Ochojno i przegrali z Sępem Droginia.

26.02.2011
Pcimianka Pcim - Pasternik Ochojno 6-2 (1-1)
6-2 Jakub Burtan 85 (karny)
PCIMIANKA: Kipek - Filipek, Hodurek, testowany, testowany - testowany, Marszalik, Chmiel, testowany - Salawa, P. Muniak oraz K. Muniak, Burtan, testowany, testowany.

Mecz rozgrywany był o późnej porze, na śliskim boisku, do tego zawodnicy Pcimianki byli już nieco zmęczeni po porannym treningu. Sporo było więc w ich grze niedokładności. Pcimianka grała jednak z minuty na minutę coraz lepiej i pewnie wygrała.

Jak padły bramki?

1-0
Po dokładnym dośrodkowaniu Tadeusza Filipka z wolnego ładnym strzałem głową popisał się Łukasz Hodurek i bramkarz rywali był bez szans.

1-1
Pasternik wyrównał z karnego, choć wydaję się, że byłon podyktowany trochę niesłusznie. Konrad Kipek nie miał nic do powiedzenia przy strzale.

2-1
Marek Marszalik przejął piłkę i pewnie wykorzystał sytuację "sam na sam".

3-1 W 70 minucie pięknym strzałem w samo okienko bramki popisał się wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Jakub Burtan.

4-1
Po ładnym dośrodkowaniu jednego z testowanych zawodników bramkę głową strzelił Burtan.

5-1
Testowany gracz otrzymał piłkę, minął bramkarza i strzelił do siatki.

5-2
Napastnik Pasternika uderzył z 16 metrów w "okienko".

6-2
Po zagraniu ręką w polu karnym jednego z obrońców Pasternika karnego spokojnie wykorzystał Jakub Burtan. Była to jego trzecia bramka w tym meczu, choć na boisku pojawił się dopiero w 60. minucie.

20.02.2011
Pcimianka Pcim - Sęp Droginia 1-2 (0-1)

W sparingu na sztucznej nawierzchni Pcimianka uległa liderowi A klasy myślenickiej. Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Pcimianie w dalszym ciągu testowali nowych zawodników. Do 8 graczy, którzy wystąpili w ostatnich sparingach w tym spotkaniu dołączyło kolejnych trzech. Po raz kolejny również zagrała trójka juniorów, natomiast nie było czterech podstawowych graczy - Burtana, Salawy, Kipka i P. Muniaka (szkoła, drobne kontuzje).

Z tych powodów kompletnie nie zgrana Pcimianka nie grała jeszcze na miarę oczekiwań. Sęp jako główny kandydat do awansu z A klasy też nic nie pokazał i dość szczęśliwie wygrał. Zdaniem większości obserwatorów meczu, drużyna Rokity Kornatka zagrała zdecydowanie najlepiej spośród dotychczasowych sparingpartnerów.

Sparing z Sępem był dość wyrównany. Mało było składnych akcji, więcej natomiast walki i fauli. Jedynego gola dla Pcimianki zdobył jeden z testowanych graczy.