Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > A klasa (Kraków III)

Tęcza Piekary - Radziszowianka Radziszów 3-0 walkower

1-1 Sławomir Steczko
2-1 Paweł Pyla
3-1 Adrian Ludwikowski

TĘCZA: Z. Ludwikowski - Jaskowski, Nogieć, Paweł Pyla, Kopijka (Kapusta) - Piotr Pyla (Karcz), M. Pitra (A. Ludwikowski), Jasiołek, Kadula (Steczko) - Żyła, Michalczyk.

Tęcza Piekary ograła Radziszowiankę 3-1, choć do przerwy podopieczni Pawła Pyli gonili wynik.

Pierwsza połowa była "tragiczna" w wykonaniu piekarskiego zespołu. Radziszowianka przeprowadziła dwie groźne akcje i ta pierwsza zakończyła się bramką. Po akcji z lewej strony nastąpiło dośrodkowanie w pole karne, a tam zawodnik gości głową zdobył gola.

W drugiej połowie nastąpiło kilka zmian w szeregach Tęczy. Do ataku został przesunięty sam trener Paweł Pyla, a Kapusta zastąpił Kopijkę na prawej obronie. Poprawa była widoczna i niebawem zaczęły padać bramki dla gospodarzy. Do remisu doprowadził Steczko. Mocno uderzona futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Kilka minut później Nogieć wrzucił płasko piłkę, a Paweł Pyla bez zastanowienia celnie uderzył. Trzecią bramkę zanotował Adrian Ludwikowski, który wszedł chwilę wcześniej na murawę, zmieniając Michała Pitrę. Krzysztof Żyła wyłożył piłkę jak na tacy, a Ludwikowski nie zmarnował takiego podania i ustalił wynik spotkania.

W końcowym kwadransie jeden z zawodników Radziszowianki został usunięty z boiska za dwie żółte kartki.

teczapiekary.pl

Na boisku 3-1, po weryfikacji 3-0 w.o.

Radziszowianka została ukarana walkowerem ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika (Gabriel Kolasa - brak opłaty za żółte kartki).