Strona główna > Sporty zimowe > Łyżwiarstwo szybkie > Wiadomości Łyżwiarstwo szybkie
08.01.2018 00:39 -
więcej »
Łyżwiarze bez medalu, Waś piąty
15.02.2015 18:57 -

W zakończonych w Heerenveen (Holandia) mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansach Polacy nie zdobyli żadnego medalu. Najbliżej podium był dziś Artur Waś w sprincie na 500 m, zajmując piąte miejsce.

więcej »
Szóste miejsce łyżwiarek w MŚ
14.02.2015 18:35 -

Polki Aleksandra Goss, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska zajęły szóste miejsce w wyścigu drużynowym podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim, odbywających się w Heerenveen (Holandia).

więcej »
Bródka i łyżwiarze na szóstym miejscu
13.02.2015 23:44 -
więcej »
Łyżwiarze znów na podium, Szymański liderem PŚ
14.12.2014 18:17 -

Jan Szymański zdobył złoty medal w wyścigu łyżwiarskim na 1500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w Heerenveen (Holandia), uzyskując czas 1.45,92. Polak powtórzył sukces sprzed tygodnia w Berlinie i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej PŚ.

więcej »
Panczenistki na podium PŚ
13.12.2014 19:12 -
więcej »
Waś na podium
13.12.2014 00:11 -

W holenderskim Heerenveen Artur Waś zajął drugie miejsce w wyścigu na 500 m podczas zawodów o Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim. Przed tygodniem w Berlinie odniósł dwa zwycięstwa.

więcej »
Jak nie Bródka, to Szymański i Waś
07.12.2014 17:37 -

W rozegranych w Berlinie zawodach o Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim Polacy odnieśli w niedzielę dwa zwycięstwa. Narzekającego na uraz pachwiny mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródkę zastąpił z powodzeniem Jan Szymański triumfując w wyścigu na 1500 m. Najszybszy w sprincie na 500 m okazał się z kolei Artur Waś.

więcej »
Łyżwiarki na podium w Berlinie
07.12.2014 00:07 -
więcej »
Dwa zwycięstwa łyżwiarzy w PŚ
05.12.2014 23:20 -

Fantastycznie pobiegł Artur Waś na 500 m w zawodach o Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim w Berlinie. Polak, reprezentujący Poroniec Poronin, w znakomitym stylu odniósł zwycięstwo uzyskując czas 35.01.