Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Grzegorz Trela poprowadzi seniorów Orła Piaski Wielkie, zmiany także w Clepardii2021-07-05 18:38:00

Po rezygnacji Radosława Kolańskiego i Roberta Nowaka, nowym trenerem spadkowicza z IV ligi zachodniej - Orła Piaski Wielkie - został dobrze znany Grzegorz Trela.


W niedawno zakończonym sezonie Grzegorz Trela prowadził A-klasową Bieżanowiankę Kraków (po dwóch latach zastąpi go Piotr Fima)  i juniorów starszych Orła Piaski Wielkie. Wcześniej pracował m.in. w Borku Kraków, Błękitnych Modlnica, LKS Śledziejowice, Węgrzcance Węgrzce Wielkie, Radziszowiance, Dąbskim Kraków i Cracovii (seniorzy i młodzież).

Przygotowania do nowego sezonu w klasie okręgowej Orzeł rozpocznie 19 lipca.

(ST)


Krzysztof Król nie będzie pierwszym trenerem ClepardiiKrzysztof Król zrezygnował z funkcji trenera IV-ligowej Clepardii - poinformował klub na swoim Fb. Pracę przy Fieldorfa-Nila rozpoczął w sezonie 2015/2016, przejmując drużynę po Dariuszu Bijaku. W sezonie 2016/2017 awansował z Clepardią do 4 ligi, w której zespół nadal występuje. Prowadził drużynę przez sześć sezonów w 151 oficjalnych meczach. Zarząd klubu podjął decyzję, że nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny zostanie Jakub Sieniawski, który od kilkunastu lat pracuje w Clepardii jako trener grup młodzieżowych. To także były zawodnik i kapitan seniorskiego zespołu. Trener Król nie rozstaje się z Clepardią, będzie wspierał Sieniawskiego, nie wyklucza także pracy z klubową młodzieżą.

facebook.com/ksclepardiakrakow

Aktualizacja 22:43


trela grzeg_0670.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty