Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
VIII Memoriał Stanisława Syrdy w styczniu - już można się zgłaszać2019-11-24 18:34:00

W weekend 18-19 stycznia 2020 r. odbędzie się VIII edycja Memoriału Stanisława Syrdy. Halowy turniej piłkarski upamiętnia zasłużoną postać krakowskiej Bronowianki. Jako zawodnik, trener i działacz Stanisław Syrda związany był z klubem ponad 50 lat, zmarł w 2012 r. Od 2013 r. w poświęconym Mu memoriałowym turnieju uczestniczą drużyny piłkarskie z regionalnych lig Małopolski. Już można się zgłaszać do nowej edycji Memoriału.


- W ciągu tych lat Memoriał Stanisława Syrdy zbudował swoją markę. Dziś uważany jest za jeden z najlepszych w Małopolsce piłkarskich turniejów zimowych dla drużyn seniorskich. Wyróżnia się dwudniową formułą rywalizacji, która daje uczestnikom okazję do rozegrania wielu meczów, czyli prawdziwego pogrania w piłkę. Utrzymujemy tę formułę. Ponownie zapraszamy do udziału w memoriale z udziałem 16 zespołów. W pierwszym dniu turnieju będą rywalizować w grupowych eliminacjach, a w drugim w fazie finałowej - mówi Andrzej Szymik, dyrektor Bronowianki, organizatora Memoriału.


Zgłoszeń do turnieju można już dokonywać w sekretariacie klubu (tel. (12) 636 94 33, 600 050 855) lub na adres mailowy: sekretatiat@bronowianka.pl. Wpisowe wynosi 400 zł. Warto się pośpieszyć, bo przy dużej liczbie chętnych o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje organizacyjne o Memoriale będą zamieszczone na stronie internetowej www.bronowianka.pl i na facebookowym profilu klubu z Bronowic.


memorial2018otwarciest.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty