Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Remis Sandecji w Olsztynie2019-03-11 09:25:00

W 23. kolejce Fortuna 1 Ligi Sandecja zremisowała bezbramkowo w Olsztynie ze Stomilem.


9.03.2019: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 0-0

Sędziował Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Mosakowski - Dudzic, Basta. 

STOMIL: Skiba - Bucholc, Krachunov, Mosakowski, Dziemidowicz - Niedziela (69 Gancarczyk), Jegliński, Głowacki, Lech (75 Pałaszewski), Gancarczyk - Sobczak (81 Góral). 

SANDECJA: Kozioł - Basta, Piter-Bučko, Flis - Chmiel, Małkowski, Kanach, Flaszka (86 Baran), Kun (72 Maślanka) - Gabrych (76 Dudzic), Klichowicz. 


Powiedzieli trenerzy:

Tomasz Kafarski (Sandecja):

- Po pierwsze to cieszę się, że mogliśmy przyjechać do Olsztyna i zagrać mecz na dobrej murawie, przy fajnej atmosferze. Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie, bo zawodnicy Stomilu zawsze zostawiają serce na boisku. Jednak jak zawsze chcieliśmy zdobyć komplet punktów. Według mnie było to widać od pierwszej do ostatniej minuty. Gospodarze bardzo dobrze grali w defensywie, przez co trudno było nam stwarzać sobie okazje do strzelenia gola. Szkoda, że nic nie znalazło drogi do bramki, ale pewnie trener rywali ma podobne odczucia. Pozytywne jest to, iż znów zagraliśmy na "zero" z tyłu. Teraz koncentrujemy się już tylko i wyłącznie na meczu z Garbarnią Kraków.


Piotr Zajączkowski (Stomil): 

- Wiemy w jakiej sytuacji byliśmy dwa tygodnie temu. W tej chwili pojawił się zalążek solidnej drużyny, dobrej atmosfery na boisku oraz trybunach. To jest bardzo budujące. Nadal będziemy konsekwentnie pracować i już teraz czekamy na kolejne spotkanie; będą to derby z Wigrami Suwałki, a więc mecz o innym ciężarze gatunkowym niż te z GKS-em Tychy i Sandecją. Mamy tydzień czasu, by się do niego dobrze przygotować. Co do dzisiejszego meczu, to cieszymy się ze zdobytego punktu. Wiedzieliśmy, że rywal to bardzo dobry zespół, który potrafi grać na połowie przeciwnika i to dzisiaj pokazał. My staraliśmy się zniwelować jego atuty. W mojej ocenie się to udało. Zagraliśmy solidnie w defensywie, a w ofensywie zabrakło nam wykończenia.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty