Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Już można się zgłaszać do piłkarskiego Memoriału Stanisława Syrdy2018-11-13 19:40:00

VII Memoriał Stanisława Syrdy odbędzie się w weekend 12-13 stycznia 2019 r. w hali Bronowianki w Krakowie. Już można się zgłaszać do dwudniowej rywalizacji z udziałem 16 zespołów piłkarskich. Bronowianka, organizator turnieju, przygotowała dla najlepszych puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. 


- Chcemy poprzez coroczny halowy turniej piłki nożnej upamiętnić wyjątkową postać naszego klubu i małopolskiego futbolu - podkreślają działacze klubu z Bronowic.- Stanisław Syrda w różnych rolach – jako zawodnik, trener, działacz, członek zarządu, gospodarz obiektu, kierownik sekcji piłkarskiej i kierownik drużyny seniorów spędził w Bronowicach ponad 50 lat. Za działalność społeczną był wielokrotnie odznaczany. Zmarł w 2012 r. podczas meczu Bronowianki z Jutrzenką w Giebułtowie. 


Po raz siódmy w Bronowicach odbędzie memoriałowy turniej piłkarski z udziałem 16 zespołów. W sobotę (12 stycznia) odbędą się eliminacje w dwóch grupach, w niedzielę finały z udziałem 8 najlepszych zespołów eliminacji. Organizator zapewnia opiekę sędziowską i medyczną, ciepły posiłek i wodę, puchary, dyplomy i nagrody dla uczestników. 


Zgłoszenia do turnieju już się rozpoczęły. Można ich dokonać mailowo (sekretariat@bronowianka.pl) lub telefonicznie  w sekretariacie Bronowianki (tel. 12 636 94 33, 889-465-160) lub na adres: andrzej.szymik@bronowianka.pl , tel. 600-050-855. 

Losowanie grup eliminacyjnych odbędzie się 9 stycznia w sekretariacie Bronowianki.

Więcej szczegółów organizacyjnych na stronie bronowianka.pl


SportoweTempo.pl objęło VII Memoriał Stanisława Syrdy patronatem medialnym. 
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty