Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Wielkie serce kibiców – finał aukcji charytatywnej2017-10-20 11:23:00

We wtorek wieczorem, 17 października, zakończyła się internetowa licytacja pamiątek piłkarskich z podpisami zawodników Wisły Kraków. Uzyskana kwota przekazana zostanie na działalność Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy, która od lat wspiera niepełnosprawnych kibiców.


Wtorkowy wieczór okazał się emocjonujący dla licytujących piłkę oraz koszulkę z podpisami Arkadiusza Głowackiego, Pawła Brożka i Michała Buchalika. Do samego końca, czyli do godziny 20.00, trwało na stronach internetowego domu aukcyjnego Catawiki podbijanie ceny przez fanów Białej Gwiazdy. Efekt końcowy zaskoczył samych organizatorów aukcji. 


- Cieszymy się bardzo, że kibice Wisły Kraków pokazali, jak ogromne są ich serca. Kwota jaką uzyskaliśmy z wylicytowanych przedmiotów to dla nas spore zaskoczenie, nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu i zaangażowania – mówi Marek Gój, członek zarządu FORBG. - Przebieg i wynik aukcji utwierdziły nas również przekonaniu, że to co robimy jest ważne i potrzebne, a siedząc na trybunach i dopingując naszych zawodników wszyscy jesteśmy równi – dodaje.


Suma pieniędzy uzyskanych z wylicytowanych przedmiotów to 320 euro. Cały dochód przeznaczony zostanie na organizację udziału kibiców o różnym stopniu niepełnosprawności w najbliższym wyjazdowym meczu Wisły Kraków. 


planetpr.pl (DW)


arkadiusz_glowacki_foto.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty