Remis Słoników z zabrzanami2016-06-30 00:32:00

W trzecim sparingu rozgrywanym podczas zgrupowania drużyny Bruk-Betu Termaliki w Wodzisławiu Śląskim Słonie zremisowały z Górnikiem Zabrze 1:1.

Do przerwy na stadionie Odry był bezbramkowy remis. Na poczatku drugiej połowy po golu Urynowicza górnicy objeli prowadzenie 1:0. Słonie odpowiedziały golem Gutkovskisa, który w 85. minucie w sytuacji sam na sam pokonał Kasprzika.

Bruk-Bet Termalica - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)

0:1 Urynowicz 47

1:1 Gutkovskis 85

Bruk-Bet Termalica: Miazek - Fryc, Markowski, Putivtsev, Wróbel - Guba, Babiarz, Jovanovic, Kupczak, Juhar - Kędziora. Rezerwa: Staniszewski, Misak, Ziajka, Smuczyński, Gutkovskis, Stefanik, Pleva.

Górnik Zabrze (I połowa): Kuchta - Wolniewicz, Kopacz, Szeweluchin - Gergel, Danch, Przybylski, Ćerimagić - Nowak, Kurzawa - Skrzypczak.

Górnik Zabrze (II połowa): Kasprzik - Ambrosiewicz, Wajsak, Teichman, Wawszczyk - Ł. Wolsztyński, Kwiek, Grendel, Pawłowski - Żurkowski, Urynowicz.