Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Trampkarze starsi
Jedno miasto, dwa turnieje2010-02-05 12:01:00 Miłosz Bieniaszewski

Igloopol i Wisłoka Dębica zmagają się z wieloma problemami natury finansowo-organizacyjnej. Na szczęście nie cierpi na tym młodzież, czego dowodem aż dwa turnieje piłki nożnej organizowane w najbliższy weekend przez oba kluby.


Wisłoka jest organizatorem turnieju "Wisłoka Cup", który odbędzie się w sobotę i niedzielę w hali Zespołu Szkół Numer 2  przy ul. I. Lisa. W pierwszym dniu rywalizować będą chłopcy z rocznika 1994 (juniorzy młodsi), a w drugim do zmagań przystąpi rocznik 1995 (trampkarze starsi). Wśród drużyn zaproszonych znalazły się: Wisłoka Dębica, Czarni Jasło, Kolbuszowianka, Stal Rzeszów , Resovia Rzeszów, Unia Tarnów, KSZO Ostrowiec, Igloopol Dębica, Wolania Wola Rzędzińska, Dunajec Nowy Sącz, Hetmanek Zamość, Omega Stary Zamość i Chemik Pustków. W oba dni początek o godzinie 9.

W turnieju "Niagara Cup", którego organizatorem jest Igloopol Dębica rywalizować będą natomiast trampkarze młodsi (rocznik 1996). Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę o godzinie 9 w Domu Sportu (hala Igloopolu). W turnieju wystartuje 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszej zagrają Igloopol I Dębica, Wisła I Kraków, Korona Kielce, Stal Mielec, Stal Rzeszów oraz Unia Tarnów. W grupie drugiej zmierzą się Czarni Jasło, Chrzciciel Tychy, Wisła II Kraków, Wisłoka Dębica, JKS Jarosław oraz Igloopol II Dębica.


Miłosz Bieniaszewski


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty