Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Pcimianka nie może wygrać u siebie

Pcimianka Pcim - Raba Dobczyce 1-2 (1-1)

0-1 Michał Zborowski 34

1-1 Piotr Muniak 45

1-2 Grzegorz Gorzkowski 75 (karny)

Sędziował Paweł Sikora (Kraków).

PCIMIANKA: Kipek - Chmiel, Herdecki, Bajak, Burtan - P. Muniak, Marszalik, Sekuła, Wiechniak (80 Rapacz), Tęczar - Salawa (75 Rusin).

RABA: Ruman - R. Zborowski, Budyn, Grudzień, Śmigla (46 Czarnota) - M. Zborowski (89 P. Hyży), D. Piwowarczyk, Sz. Hyży, Ziemianin (79 Krawczyk) - Kabaja, Gorzkowski (82 Brytan).

Pcimianka nie może jakoś wygrać w rundzie wiosennej u siebie. W sześciu meczach na własnym boisku pcimianie dwa razy zremisowali i czterokrotnie przegrali. Ten czwarty raz w niedzielę z Rabą...

Spotkanie było wyrównane, lecz to gospodarze mieli więcej klarownych sytuacji. Nie wykorzystali około pięciu stuprocentowych szans, co się zemściło i to Raba cieszyła się z 3 punktów.

Pierwsi do siatki trafili gracze z Dobczyc. W 34. min golkipera Pcimianki pokonał skrzydłowy Raby Michał Zborowski. Wyrównał tuż przed przerwą Piotr Muniak po ładnej asyście Damiana Salawy.

Decydująca akcja nastąpiła na kwadrans przed końcem. W polu karnym faulowany był Kabaja i arbiter wskazał na "wapno". Z 11 m nie pomylił się Grzegorz Gorzkowski.

- Mecz był dobrym widowiskiem, obfitującym w sytuacje podbramkowe. Okazaliśmy się drużyną skuteczniejszą i wygraliśmy. Gratuluję chłopakom zaangażowania, szczególnie w drugiej połowie. To nam bardzo pomogło uzyskać ten bardzo dobry rezultat z naprawdę silnym przeciwnikiem - podsumował trener Raby Michał Sikora.

kspcimiankapcim.futbolowo.pl, rabadobczyce.futbolowo.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty