Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > III liga (Kraków) JS

Pozowianka Pozowice - Victoria Kraków 3-2 (1-1)

1-1 ???
2-1 Tomasz Kwiatkowski
3-1 Adrian Rzeszótko
3-2 ???

Pozowianka pokonała Victorię 3-2 i umocniła się na czele III ligi juniorów starszych. Dorobek zespołu z Pozowic to 5 zwycięstw w 5 meczach.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, a obie drużyny próbowały zaskoczyć obronę przeciwnika długimi piłkami. W 15. minucie Grzegorz Korzeniowski dośrodkował w pole karne, gdzie Adam Barcik w małym zamieszaniu strzelił bramkę dającą prowadzenie gospodarzom. Radość pozowian była krótka, bo niebawem nie pilnowany zawodnik Victorii dostał prostopadłe podanie i wykorzystał sytuacji jeden na jeden z bramkarzem.

Druga połowa była nieco bardziej widowiskowa przede wszystkim dlatego, że padło więcej bramek. Pozowianka atakowała od samego początku i po kolejnym dośrodkowaniu Grzegorza Korzeniowskiego golą głową zdobył Tomasz Kwiatkowski. Chwilę później podwyższył, także głową, Adrian Rzeszótko (także z podania Korzeniowskiego!). Wynik 3-1 utrzymywał się dosyć długo, a na boisku nic ciekawego się nie działo, aż do momentu kiedy goście uzyskali kontaktowe trafienie. Nastąpiła nerwowa końcówka, w której miejscowi utrzymali wygraną.