Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > III liga (Kraków) JS
Hokejowo w Giebułtowie2011-11-20 19:33:00

Jutrzenka Giebułtów (II liga juniorów) - Tonianka Tonie (III liga juniorów) 9-3 (4-1)

JUTRZENKA
: Pamuła (Ibek) - Kuchta (Pamuła), Kwiecień, Bryła, Ibek (Sieńko) - Kryczek, Chrzan (Sobciński), Świętoń, Walas - Popek, Szydło.

Juniorzy Jutrzenki Giebułtów w meczu sparingowym podejmowali ekipę Tonianki pokonując ją w hokejowych rozmiarach 9-3.

Na początku był... chaos. Ten chaos i bezład w grze gospodarzy wykorzystała Tonianka i w 3. minucie wyszła na prowadzenie. Jutrzenka szybko odpowiedziała golem Popka. Po kwadransie marazmu i piłkarskiej mizerii miejscowi zaczęli budować składne i coraz groźniejsze akcje, strzelając do przerwy jeszcze 3 gole (Świętoń, Kryczek, Szydło).

Druga połowa to już bezapelacyjna dominacja Jutrzenki. Gole strzelali: Kryczek, Szydło (asysty Sobocińskiego), Świętoń (dwie) oraz z karnego Kwiecień. Pod koniec spotkania dwie bramki zdobyła Tonianka wykorzystując dezorganizację w obronie Jutrzenki i zmniejszając rozmiary porażki.