Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
Niepokonani pozostali niepokonani2013-05-26 11:44:00

W 21. kolejce spotkały się dwie równorzędne drużyny. Zajmujący 4 miejsce UKS Sygneczów z plasującą się tylko jedno miejsce niżej Targowianką. Warto dodać, że w rundzie wiosennej obydwa te zespoły jeszcze nie przegrały!


Targowianka Targowisko - UKS Sygneczów 2-2 (1-2)

0-1 Karol Baran 18

1-1 ??? 27

2-1 Sebastian Kmiecik 36

2-2 ??? 75

SYGNECZÓW: Paweł Dziewoński, Łukasz Grabowski, Mateusz Pańczyk, Grzegorz Wieczorek, Krzysztof Bajorek, Michał Michoń (55 Kamil Małajowicz), Marcin Obarzanowski, Sebastian Kmiecik, Szymon Nowak, Dariusz Dziewoński, Karol Baran, Krzysztof Małajowicz.


Na poziom zawodów nie można było narzekać. I jedni i drudzy atakowali stwarzając bardzo groźne sytuacje pod bramkami. Pierwsi do siatki trafili goście. Po bardzo dobrej akcji piłka dotarła pod nogi Karola Barana, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem bez problemów posłał ją do bramki. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko, z rzutu wolnego tuż przed polem karnym. UKS jednak błyskawicznie znów objął prowadzenie. Z rzutu wolnego z około 25 m, przepięknym uderzeniem w "okienko" popisał się Sebastian Kmiecik.


Druga połowa zaczęła się bardzo niedobrze dla gości. Kilkoma pięknymi interwencjami zabłysnął bramkarz Paweł Dziewoński, lecz w końcu Targowianka trafiła do siatki. Goście reklamowali spalonego, ale sędzia gola uznał.


Do końca wynik nie uległ zmianie, choć jedni i drudzy mieli swoje okazje. Podział punktów to sprawiedliwy wynik, a oba zespoły są nadal niepokonane na wiosnę.


SZ (UKS Sygneczów)
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty