Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > I liga (Tarnów) JS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Strażak Mokrzyska246087-191932123251-91020122836-10912
2Okocimski Brzesko245974-211923123142-101011122832-11912
3Wolania Wola Rzędzińska244171-311329122542-14813121629-17516
4Tuchovia Tuchów244062-461176122233-21642121829-25534
5Szreniawa Nowy Wiśnicz243852-4012210122729-13903121123-27327
6Wisła Szczucin243657-341068122544-13741121113-21327
7Orzeł Dębno243565-6011211121531-28507122034-32624
8Dunajec Zakliczyn243345-5010311122229-17714121116-33327
9Dąbrovia Dąbrowa T.242933-539213121613-21516121320-32417
10Rylovia Rylowa242745-798313121728-32525121017-47318
11Radłovia Radłów242032-865514121216-3433612816-52228
12Metal Tarnów241819-606018121818-236061201-370012
13LKS Trzciana 2000241328-91411912614-45201012714-46219
1. kolejka 17-18 sierpnia 2012
Wolania Wola Rzędzińska2-0Dąbrovia Dąbrowa T.18 sierpnia, 11:00
Wisła Szczucin10-0Dunajec Zakliczyn18 sierpnia, 17:00
Tuchovia Tuchów4-0Metal Tarnów18 sierpnia, 13:00
LKS Trzciana 20000-5Okocimski Brzesko18 sierpnia, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz3-0Radłovia Radłów17 sierpnia, 15:00
Rylovia Rylowa0-3Strażak Mokrzyska18 sierpnia, 11:00
2. kolejka 25 sierpnia 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.0-1Rylovia Rylowa21 sierpnia, 16:00
Radłovia Radłów0-4Strażak Mokrzyska24 sierpnia, 16:00
Orzeł Dębno1-4Szreniawa Nowy Wiśnicz25 sierpnia, 11:00
Metal Tarnów5-1LKS Trzciana 200025 sierpnia, 11:00
Dunajec Zakliczyn5-2Tuchovia Tuchów23 sierpnia, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska3-1Wisła Szczucin25 sierpnia, 17:00
3. kolejka 28-29 sierpnia 2012
Wisła Szczucin2-0Dąbrovia Dąbrowa T.29 sierpnia, 17:00
Tuchovia Tuchów1-1Wolania Wola Rzędzińska29 sierpnia, 16:30
LKS Trzciana 20000-3Dunajec Zakliczyn28 sierpnia, 15:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz0-3Okocimski Brzesko29 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno2-3Strażak Mokrzyska29 sierpnia, 17:00
Rylovia Rylowa2-2Radłovia Radłów29 sierpnia, 17:00
4. kolejka 1-2 września 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.1-0Radłovia Radłów3 września, 17:00
Orzeł Dębno3-5Rylovia Rylowa1 września, 11:00
Okocimski Brzesko3-2Strażak Mokrzyska1 września, 14:00
Metal Tarnów1-0Szreniawa Nowy Wiśnicz1 września, 11:00
Wolania Wola Rzędzińska8-1LKS Trzciana 20002 września, 11:00
Wisła Szczucin1-3Tuchovia Tuchów5 września, 17:00
5. kolejka 8-9 września 2012
Tuchovia Tuchów6-2Dąbrovia Dąbrowa T.10 września, 16:30
LKS Trzciana 20001-0Wisła Szczucin8 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz4-1Dunajec Zakliczyn8 września, 11:00
Metal Tarnów3-0Strażak Mokrzyska8 września, 11:00
Rylovia Rylowa0-3Okocimski Brzesko9 września, 14:00
Radłovia Radłów0-6Orzeł Dębno7 września, 16:30
6. kolejka 15 września 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.2-0Orzeł Dębno15 września, 17:00
Okocimski Brzesko11-0Radłovia Radłów15 września, 11:00
Metal Tarnów2-1Rylovia Rylowa15 września, 11:00
Dunajec Zakliczyn1-7Strażak Mokrzyska15 września, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska2-2Szreniawa Nowy Wiśnicz15 września, 11:00
LKS Trzciana 20002-3Tuchovia Tuchów30 września, 16:00
7. kolejka 22 września 2012
LKS Trzciana 20001-6Dąbrovia Dąbrowa T.22 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz1-0Wisła Szczucin22 września, 16:00
Strażak Mokrzyska4-1Wolania Wola Rzędzińska22 września, 11:00
Rylovia Rylowa4-3Dunajec Zakliczyn22 września, 11:00
Radłovia Radłów3-0Metal Tarnów22 września, 11:00
Orzeł Dębno3-4Okocimski Brzesko22 września, 11:00
8. kolejka 29-30 września 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.0-3Okocimski Brzesko30 września, 16:00
Metal Tarnów3-1Orzeł Dębno29 września, 10:00
Dunajec Zakliczyn4-0Radłovia Radłów29 września, 11:00
Wolania Wola Rzędzińska6-2Rylovia Rylowa30 września, 11:00
Wisła Szczucin0-0Strażak Mokrzyska30 września, 11:00
Tuchovia Tuchów3-1Szreniawa Nowy Wiśnicz17 września, 16:30
9. kolejka 4-7 października 2012
Szreniawa Nowy Wiśnicz3-1LKS Trzciana 20007 października, 15:00
Strażak Mokrzyska1-1Tuchovia Tuchów5 października, 15:00
Rylovia Rylowa2-4Wisła Szczucin7 października, 11:00
Radłovia Radłów0-3Wolania Wola Rzędzińska4 października, 15:30
Dunajec Zakliczyn0-1Orzeł Dębno5 października, 18:00
Okocimski Brzesko2-1Metal Tarnów6 października, 11:00
10. kolejka 12-14 października 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.4-0Metal Tarnów14 października, 15:00
Dunajec Zakliczyn0-2Okocimski Brzesko12 października, 18:00
Wolania Wola Rzędzińska1-2Orzeł Dębno13 października, 10:30
Wisła Szczucin8-0Radłovia Radłów10 października, 15:30
Tuchovia Tuchów1-1Rylovia Rylowa14 października, 15:00
LKS Trzciana 20000-6Strażak Mokrzyska13 października, 12:00
11. kolejka 20 października 2012
Szreniawa Nowy Wiśnicz3-1Dąbrovia Dąbrowa T.20 października, 14:00
Rylovia Rylowa6-0LKS Trzciana 200020 października, 11:00
Radłovia Radłów3-10Tuchovia Tuchów17 października, 15:00
Orzeł Dębno4-1Wisła Szczucin20 października, 15:00
Okocimski Brzesko1-0Wolania Wola Rzędzińska20 października, 14:00
Metal Tarnów3-1Dunajec Zakliczyn20 października, 11:00
12. kolejka 26-28 października 2012
Dąbrovia Dąbrowa T.1-0Dunajec Zakliczyn27 października, 14:00
Wolania Wola Rzędzińska3-0Metal Tarnów11 listopada, 11:00
Walkower 3-0, zdekompletowanie drużyny.
Wisła Szczucin2-0Okocimski Brzesko17 listopada, 11:00
Walkower 0-3 za grę nieuprawnionych graczy. Po odwołaniu przywrócono wynik z boiska 2-0.
Tuchovia Tuchów2-3Orzeł Dębno26 października, 14:30
LKS Trzciana 20002-3Radłovia Radłów27 października, 12:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz0-2Strażak Mokrzyska27 października, 14:00
13. kolejka 3 listopada 2012
Strażak Mokrzyska9-1Dąbrovia Dąbrowa T.3 listopada, 11:00
Rylovia Rylowa3-0Szreniawa Nowy Wiśnicz3 listopada, 11:00
Orzeł Dębno5-0LKS Trzciana 20003 listopada, 11:00
Okocimski Brzesko1-1Tuchovia Tuchów3 listopada, 14:00
Metal Tarnów1-4Wisła Szczucin3 listopada, 10:00
Po weryfikacji walkower 1-4 za grę w zespole Metalu nieuprawnionego zawodnika.
Dunajec Zakliczyn3-1Wolania Wola Rzędzińska6 listopada, 18:00
14. kolejka 2 kwietnia 2013
Dąbrovia Dąbrowa T.0-6Wolania Wola Rzędzińska23 kwietnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn0-0Wisła Szczucin17 kwietnia, 17:00
Metal Tarnów0-3Tuchovia Tuchów 
Okocimski Brzesko3-0LKS Trzciana 200017 kwietnia, 16:30
Radłovia Radłów1-0Szreniawa Nowy Wiśnicz17 kwietnia, 16:30
Strażak Mokrzyska8-0Rylovia Rylowa30 kwietnia, 17:00
15. kolejka 6 kwietnia 2013
Rylovia Rylowa2-4Dąbrovia Dąbrowa T.15 maja, 17:00
Strażak Mokrzyska6-0Radłovia Radłów15 maja, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz4-5Orzeł Dębno14 maja, 17:00
LKS Trzciana 20003-0Metal Tarnów15 maja
Tuchovia Tuchów2-2Dunajec Zakliczyn28 maja, 18:00
Wisła Szczucin3-1Wolania Wola Rzędzińska15 maja, 17:00
16. kolejka 13-14 kwietnia 2013
Dąbrovia Dąbrowa T.0-1Wisła Szczucin22 maja, 18:00
Wolania Wola Rzędzińska4-1Tuchovia Tuchów13 kwietnia, 16:00
Dunajec Zakliczyn1-2LKS Trzciana 200013 kwietnia, 11:00
Okocimski Brzesko5-0Szreniawa Nowy Wiśnicz14 kwietnia, 10:00
Strażak Mokrzyska7-2Orzeł Dębno13 kwietnia, 11:00
Radłovia Radłów2-0Rylovia Rylowa13 kwietnia, 11:00
17. kolejka 20-21 kwietnia 2013
Radłovia Radłów2-2Dąbrovia Dąbrowa T.20 kwietnia, 11:00
Rylovia Rylowa4-4Orzeł Dębno20 kwietnia, 10:00
Strażak Mokrzyska2-2Okocimski Brzesko24 kwietnia, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz3-0Metal Tarnów 
LKS Trzciana 20001-3Wolania Wola Rzędzińska20 kwietnia, 15:00
Tuchovia Tuchów2-0Wisła Szczucin20 kwietnia, 16:00
18. kolejka 26-28 kwietnia 2013
Dąbrovia Dąbrowa T.1-1Tuchovia Tuchów27 kwietnia, 11:00
Wisła Szczucin2-2LKS Trzciana 200028 kwietnia, 11:00
Dunajec Zakliczyn3-2Szreniawa Nowy Wiśnicz26 kwietnia, 17:00
Strażak Mokrzyska3-0Metal Tarnów 
Okocimski Brzesko4-1Rylovia Rylowa28 kwietnia, 11:00
Orzeł Dębno5-3Radłovia Radłów26 kwietnia, 17:00
19. kolejka 1-2 maja 2013
Orzeł Dębno0-1Dąbrovia Dąbrowa T.30 kwietnia
Rylovia Rylowa3-0Metal Tarnów1 maja
Radłovia Radłów1-4Okocimski Brzesko1 maja
Tuchovia Tuchów6-3LKS Trzciana 20001 maja
Szreniawa Nowy Wiśnicz1-0Wolania Wola Rzędzińska2 maja
Strażak Mokrzyska3-0Dunajec Zakliczyn5 czerwca
20. kolejka 4-5 maja 2013
Okocimski Brzesko4-1Orzeł Dębno4 maja
Metal Tarnów0-3Radłovia Radłów4 maja
Dunajec Zakliczyn8-0Rylovia Rylowa4 maja
Dąbrovia Dąbrowa T.3-0LKS Trzciana 20004 maja
Wolania Wola Rzędzińska1-2Strażak Mokrzyska5 maja
Wisła Szczucin3-3Szreniawa Nowy Wiśnicz5 maja
21. kolejka 11-12 maja 2013
Okocimski Brzesko4-0Dąbrovia Dąbrowa T.11 maja
Radłovia Radłów1-1Dunajec Zakliczyn11 maja
Orzeł Dębno3-0Metal Tarnów11 maja
Strażak Mokrzyska2-0Wisła Szczucin11 maja
Rylovia Rylowa0-8Wolania Wola Rzędzińska11 maja
Szreniawa Nowy Wiśnicz3-0Tuchovia Tuchów12 maja
22. kolejka 18-19 maja 2013
Metal Tarnów0-3Okocimski Brzesko15 maja
Tuchovia Tuchów0-3Strażak Mokrzyska15 maja
Orzeł Dębno0-2Dunajec Zakliczyn17 maja
LKS Trzciana 20000-5Szreniawa Nowy Wiśnicz18 maja
Wisła Szczucin7-1Rylovia Rylowa19 maja
Wolania Wola Rzędzińska6-1Radłovia Radłów20 maja
23. kolejka 24-25 maja 2013
Metal Tarnów0-3Dąbrovia Dąbrowa T.24 maja
Orzeł Dębno3-2Wolania Wola Rzędzińska24 maja
Okocimski Brzesko0-3Dunajec Zakliczyn25 maja
Rylovia Rylowa2-1Tuchovia Tuchów25 maja
Radłovia Radłów1-1Wisła Szczucin25 maja
Strażak Mokrzyska2-1LKS Trzciana 200026 maja
24. kolejka 1-3 czerwca 2013
Dunajec Zakliczyn3-0Metal Tarnów1 czerwca
Wolania Wola Rzędzińska1-2Okocimski Brzesko1 czerwca
Wisła Szczucin3-3Orzeł Dębno1 czerwca
LKS Trzciana 20002-5Rylovia Rylowa1 czerwca
Dąbrovia Dąbrowa T.1-5Szreniawa Nowy Wiśnicz1 czerwca
Tuchovia Tuchów4-4Radłovia Radłów3 czerwca
25. kolejka 8 czerwca 2013
Orzeł Dębno2-3Tuchovia Tuchów11 czerwca
Dunajec Zakliczyn1-0Dąbrovia Dąbrowa T.8 czerwca
Strażak Mokrzyska4-1Szreniawa Nowy Wiśnicz8 czerwca
Radłovia Radłów2-3LKS Trzciana 20008 czerwca
Okocimski Brzesko4-1Wisła Szczucin8 czerwca
Metal Tarnów0-3Wolania Wola Rzędzińska8 czerwca
26. kolejka 14 czerwca 2013
Wolania Wola Rzędzińska5-0Dunajec Zakliczyn14 czerwca
Wisła Szczucin3-0Metal Tarnów14 czerwca
Tuchovia Tuchów2-1Okocimski Brzesko14 czerwca
LKS Trzciana 20002-6Orzeł Dębno14 czerwca
Szreniawa Nowy Wiśnicz4-0Rylovia Rylowa14 czerwca
Dąbrovia Dąbrowa T.0-4Strażak Mokrzyska14 czerwca

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty