Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM

Okocimski Brzesko - LKS Biała 11-0

Kadra Okocimskiego: Postawa, Paterek, Krokosz, Legutko, Baran, Stolarz, Jędryka, Grzesik, Stąsiek, Marcinów, Szczygieł, Chudoba, Kozdroń, Piwowarski.

Zawodnicy OKS-u przystąpili do meczu bardzo zmotywowani i z planem wygrania różnicą co najmniej 7 bramek, aby po tej kolejce zająć pierwsze miejsce w tabeli I grupy.

Już od pierwszych minut „piwosze” rzucili się do ataków na bramkę przeciwników. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Legutko, zdobywając 3 kolejne bramki. Czwartą zdobył Mateusz Jędryka, 5. Filip Grzesik, 6. ponownie Legutko, 7. Mateusz Stolarz, 8. Jakub Szczygieł, 9. znowu Legutko, 10. i 11. Maciej Marcinów. Wynikiem 11-0 zakończyła się pierwsza połowa. Młodzi piłkarze z Brzeska przeważali przez całe 40 minut, o czym świadczy fakt, iż zawodnicy z Białej jedynie dwukrotnie zbliżyli się w okolice bramki strzeżonej przez Artura Postawę.

Po zakończeniu pierwszej połowy drużynie z Białej przeszła ochota do dokończenia meczu i tłumacząc się kontuzją 4 zawodników goście odmówili dalszej gry.

Sędzia ogłosił, że zespół z Białej został zdekompletowany, zatem wynik 11-0 z boiska zostanie utrzymany.