Strona główna > LIVE
II LIGA PIŁKARSKA: Przebój - Bruk-Bet (relacja live)2010-04-24 18:00:00

Przebój Wolbrom podejmuje w sobotę o godz. 17 Bruk-Bet Nieciecza. Choć gra ostatni zespół tabeli (po wycofaniu się Hetmana Zamość taka jest faktyczna pozycja Przeboju) z czołowym II-ligowcem emocje będą większe niżby wskazywała punktowa przepaść między nimi. Mecz z Wolbromia będziemy na żywo relacjonować w portalu sportowetempo.pl.

Strona nie odświeża się automatycznie - KLIKNIJ, ŻEBY ODŚWIEŻYĆ

PRZEBÓJ WOLBROM - BRUK-BET NIECIECZA 1-3  (0-0)

1-0 Guja 54

1-1 Prokop 73 (karny)

1-2 Trafarski 75

1-3 Prokop 90+2

Sędziują Rafał Sawicki (Tarnobrzeg) oraz Mariusz Koper i Mariusz Bundz.

Żółte kartki: Trafarski (45) Czerwona kartka - Jacek (53, faul)

PRZEBÓJ: Palczewski - Duda, Trzmielewski, Kiczyński, Wdowik - Żmudka, Guja, Rak (78 Kowalski), Siedlarz (90 Osuch) - Derejczyk (78 Chrzanowski), Jarosz (65 Kuta).

BRUK-BET: Budka - Wójcik, Jacek, Czarny, Kleinschmidt - Szałęga (59 Kot), Metz (59 Prokop), Cygnar, Kwiek (90+4  Smółka) - Trafarski, Szczoczarz (61 Dzierżanowski).

Rezerwowi Bruk-Betu: Dunajko, Cios, Prokop, Kot, Smółka, Dzierżanowski, Ogórek.
Rezerwowi Przeboju: Kwaśny, Chrzanowski, Kowalski, Osuch, Banyś, Tabaka, Kuta.

Witamy ze stadionu Przeboju Wolbrom, który powoli zapełnia się widzami. Przed nami ważny mecz dla obu drużyn, choć walczą o inne cele. W roli trenera Przeboju debiutuje Krzysztof Bukalski, zatrudniony zaledwie wczoraj.

Trener Bruk-Betu Marcin Jałocha po trzech porażkach z rzędu zdecydował się na odważne zmiany w składzie. Na ławce rezerwowych zasiadł m.in. Artur Prokop.

Obie ekipy są już na boisku, za chwilę zaczynamy. Minuta ciszy dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

I połowa

1   Mecz się rozpoczął

2   Dośrodkowanie Gui  z prawej strony, złapał pewnie Budka

4   Siedlarz ciekawy strzał, płasko po ziemi, tuż obok słupka

5   Trafarski przepychał się lewą stroną , dograną w pole karne piłkę, złapał Palczewski

6   Faul przed polem karnym rzut wolny dla Bruk-Betu, Szczoczarz za głęboko w pole karne, Metz posyła piłkę głową wysoko nad bramkę

9   piłka w bramce Przeboju po strzale głową Szczoczarza, ale sędzia boczny pokazuje spalonego

10  sam na sam Trafarski, Palczewski ratuje zespół, wybijając piłkę nogami

12  Bruk-Bet naciska, ale Przebój wytrzymuje napór

14 Przebój na połowie rywali, ale ci grają bardzo blisko przeciwników, ciężko się przez te zasieki przebić

15 Duży błąd obrony Przeboju, sam na sam znów Trafarski i znów Palczewski górą w beznadziejnej wydawało się sytuacji

17 Seria fauli z obu stron

18 Chłopcy podawać celnie - apeluje z trybun kibic Przeboju, na asystenta trenera Bukalskiego nie wygląda..

19  Ręka! - krzyczą trybuny, sędzia nie widział przewinienia niecieczan przed polem karnym

20  Leży na boisku Szałęga, trochę lodu na nogę i już zdrowy

22  Agresywna gra Jarosza w ataku, faul

24  Bruk-Bet atakuje, Przebój próbuje przechodzić do kontr

26  Dużo walki, na sytuacje podbramkowe czekamy, przy tak nerwowej grze obu stron mogą się trafić komuś przez przypadek

28 Nadal czekamy...

30 Starcie Trafarskiego z Trzmielewskim w polu karnym, napastnik gości czekał na gwizdek o faulu

31 Nikt  nie odstawia nogi

32 Guja przebija się zwodami w polu karnym, ale naciskany strzela tylko w boczną siatkę z prawej strony

34 Fajna wymiana podań między niecieczanami, strzał Szałęgi na końcu zablokowany

36 Siedlarz zainicjował w środku ciekawą akcję, zagrał na lewo do Raka, próba dośrodkowania zablokowana

38 Przerwa w grze, Siedlarzowi coś się stało w plecy , musiał mu pomóc masażysta Mateusz Cebo

39 Chyba najpierw będą ofiary, a może potem bramki, nikt się nie oszczędza

41 Kwiek znakomicie z 40 metrów z rzutu wolnego, bombę wybił spod poprzeczki Palczewski

42 Tak to wygląda, jakby wszyscy chcieli dotrwać do przerwy bez straconego gola, Przebój chce chyba bardziej...

43 Kontra gości, przerwał ją Duda 30 metrów od bramki

44  Walka w środku boiska

45 Sędzia dolicza 2 minuty

45+1 Żółta kartka dla Trafarskiego za faul, z rzutu wolnego Przebój nie zrobił pożytku

45+2 Koniec I połowy

Pierwsza połowa pełna walki, ale bez wielkich emocji, przeważał Bruk-Bet, Trafarski powinien wykorzystać przynajmniej jedną z dwóch znakomitych sytuacji, górą był Palczewski, który jest najmocniejszym punktem zespołu jak dotąd. Przebój właściwie nie miał klarownej sytuacji.

II połowa

46 Zaczęła się II połowa, bez zmian oba zespoły

48 Jarosz zaplątał się pod bramką rywali, a był najbliżej jak dotąd uszczęśliwienia kibiców

50 Faul na Kleinschimdtcie przy samej chorągiewce, stamtąd dośrodkowanie, Rak wybija piłkę głową z linii pola karnego

52 Jeśli ktoś oczekiwał zdecydowanej odmiany w grze obu ekip, to na razie się zawodzi

53 Czerwona kartka dla Radosława Jacka, za faul ratunkowy na Żmudce

54 GOOL! Z rzutu wolnego Guja precyzyjnie w górny lewy róg bramki i Przebój prowadzi 1-0, to był pierwszy cel strzał na bramkę Bruk-Betu...

58 Trener Jałocha wzywa rozgrzewającego się Piotra Kota, już gotowy do zmiany, wejdzie też Prokop

59 Schodzą Metz i Szałęga

61 Jeszcze jedna zmiana, za Szczoczarza Dzierżanowski, Jałocha stawia wszystko na jedną kartę

63 Znów rzut wolny dla Przeboju, w podobnej odległości co poprzednio, Duda uderzył tak mocno, że aż Budka wypluł piłkę, nikt nie zdążył do dobitki

65 Schodzi Jarosz, wchodzi Kuta

66 Zamieszanie pod  bramką gości, zakończone rzutem rożnym po nim piłka krąży po polu karnym, wreszcie łapie ją bramkarz z Niecieczy

67 Bruk-Bet lekko się pogubił, dał się zepchnąć do obrony, znów przed bramką Przebój, po strzale Żmudki piłka odbiła się od jednego z niecieczan, róg

70 Kontra gospodarzy, Kleinschmidt uprzedził Kutę, szarżującego na bramkę

71 Leży Żmudka, ale krótko, Dzierżanowski przekonał go, że pora wstawać...

72 Rzut karny dla gości, za rękę Raka w polu karnym

73 GOOOL! Prokop z karnego płasko po ziemi w lewy róg! 1-1

74 Trafarski znów przed szansą, strzelał, ale po drodze piłką jeszcze od kogoś się odbiła i wyszła na róg

75 1-2 Trafarski!!Czyli GOOL!

Bruk-Bet szybko rozegrał akcję, Trafarski wyszedł znów sam na Palczewskiego, ale tym razem z 7 metrów się nie pomylił, wepchnął piłkę do celu obok bramkarza

78  Teraz trener Bukalski reaguje dwoma zmianami, wchodzą Chrzanowski i Kowalski, schodzą Rak i Derejczyk

81  Powrót do nerwowej gry z obu stron, w przypadku Przeboju to bardziej zrozumiałe, Bruk-Bet chyba powinien poszanować piłkę, ale woli raczej zadać trzeci cios

85 Przebój próbuje przebić się pod bramkę gości, ale nie jest to łatwe

87 Będzie jeszcze jedna zmiana, wejdzie Osuch, stoi już przy linii

88 Grający w "10" Bruk-Bet uspokoił grę

89 Goście skupili się na wybijaniu piłki z własnej połowy

90 Sędzia doliczył cztery minuty, schodzi Siedlarz

90+1 Palczewski pod bramką Bruk-Betu, nie zdążył wrócić

90+2 GOOL! 3-1 Prokop do pustej bramki, Palczewski biegł do niej przez całe boisko