Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Oświadczenie prezes Bruk-Bet Termaliki Nieciecza2018-05-25 09:06:00

Na stronie internetowej Bruk-Betu Termaliki Nieciecza ukazało się oświadczenie prezes klubu, Danuty Witkowskiej.


Oświadczenie

Wczorajszym nieudanym meczem o najwyższą stawkę zakończyliśmy trzyletni okres rozgrywek na ekstraklasowych boiskach. Naszym największym sukcesem sportowym jest zajęcie 8 miejsca w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy 2016/2017. Nasz klub wypełnił lukę na ekstraklasowej mapie w jej południowo-wschodniej części. Wygrywaliśmy z najlepszymi polskimi drużynami. Swoją pracą i wynikami sportowymi udowodniliśmy, że ekstraklasa może być również w małych miejscowościach. Staliśmy się dobrym przykładem i inspiracją dla klubów lokalnej Polski i „wyrzutem sumienia” słabo notowanych klubów z dużych miast. Kochamy piłkę i współtworzymy jej historię. Naszą drogę od C-klasy do ekstraklasy, barwy klubowe, hymn zna niemal każdy.


W szczególny sposób pragnę podziękować prezesowi firmy BRUK-BET Krzysztofowi Witkowskiemu za finansowanie klubu KS BRUK-BET Termalica SA, będące podstawą jego ekonomicznego funkcjonowania. Zbudowanie licencjonowanego stadionu wraz z zapleczem treningowym za własne środki i wieloletnie dotowanie Klubu bez jakichkolwiek środków zewnętrznych, jest bezprecedensowym faktem w historii polskiej piłki nożnej.


Dziękuję naszym Kibicom i Sympatykom z małych miejscowości oraz dużych miast w kraju i zagranicą za:  wiarę w naszą drużynę, oddanie Klubowi, wspólne przeżywanie widowisk, kulturalną i emocjonalną postawę na trybunach, systematyczne zasiadanie przed ekranem telewizora, za „stracone zdrowie” a zarazem wyrozumiałość w trudnych sytuacjach.


Dziękuję trenerowi Jackowi Zielińskiemu wraz ze sztabem trenerskim i kierownictwem Klubu oraz wielu piłkarzom za ich  pracę i zaangażowanie na rzecz  naszego Klubu. W szczególny sposób chcę podziękować za współpracę PZPN-owi, MZPN-owi, Ekstraklasie SA oraz naszemu Partnerowi -Starostwu Powiatowemu w Tarnowie.


Przegraliśmy bitwę o grę w ekstraklasowym sezonie 2018/2019. Jednak nasza droga w walce o najwyższe cele się nie kończy. Naszym zadaniem na najbliższy sezon jest powrót do grona najlepszych polskich drużyn. Jestem przekonana, że nie zabraknie nam sportowej motywacji i determinacji, wsparcia Sponsora Tytularnego oraz naszych Kibiców.


Danuta Witkowska

Prezes KS BRUK-BET Termalica Nieciecza


termalica.brukbet.com
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty