22 marca 2017 roku weszła w życie umowa, na mocy której Dariusz Mioduski odkupił od Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla łącznie 40 proc. udziałów w spółce Legia Holding, na skutek czego został jedynym właścicielem Legii Warszawa S.A.

Zarząd klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz sponsor Klubu Krzysztof Witkowski dziękują za współpracę trenerowi pierwszej drużyny Czesławowi Michniewiczowi. Umowa z dotychczasowym szkoleniowcem niecieczan została rozwiązana - poinformował dziś klub z Niecieczy na swojej stronie internetowej.

więcej »
Wisła zagra z Podhalem
21.03.2017 22:06 -

Ligową przerwę Wisła Kraków wykorzysta na rozegranie meczu sparingowego. W piątek w Myślenicach Biała Gwiazda zmierzy się z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ.

więcej »
Ekstraklasa (26): Legia wygrała w Gdańsku
19.03.2017 20:07 -
więcej »
Po porażce w Kielcach Cracovia przedostatnia...
19.03.2017 20:03 -

Cracovia przegrała wyjazdowy mecz z Koroną Kielce 0-3 i po 26 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W 7. minucie czerwoną kartkę zobaczył Wójcicki, rywale nie wykorzystali karnego, ale i tak poradzili sobie z Pasami.

więcej »
Zmiennicy odmienili Białą Gwiazdę
17.03.2017 23:27 -

W 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Wisłę Płock 3-2. Gospodarze przegrywali 1-2, ale w końcówce dwa gole strzelili zmiennicy: Semir Stilic i Jakub Bartosz. Biała Gwiazda awansowała na 6. miejsce w tabeli.

więcej »
Słonie bez wygranej w tym roku
17.03.2017 20:07 -

W 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał ze Śląskiem Wrocław 1-2. "Słoniki" są jedynym zespołem, który w 2017 roku nie odniósł zwycięstwa (3 remisy i 3 porażki).

więcej »
Wyrok w sprawie korupcji w GKS Bełchatów
17.03.2017 19:23 -

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim utrzymał wyrok wobec 10 piłkarzy skazanych za ustawianie meczów GKS Bełchatów. Wśród skazanych są m.in. znani niegdyś piłkarze, byli reprezentanci Polski: Radosław M., Dariusz P. i Łukasz G.