Lech Poznań w trzecim meczu w tym roku odniósł trzecie zwycięstwo 3-0!

Wisła Kraków SA wyraziła zgodę na testy medyczne Słoweńca Denisa Popovicia w rosyjskim klubie FK Orenburg.

więcej »
Bramkarz Wisły wypożyczony do Motoru
21.02.2017 17:46 -

Bramkarz Mateusz Zając tymczasowo opuścił Wisłę Kraków i w ramach wypożyczenia zasilił do końca sezonu szeregi Motoru Lublin.

więcej »
Dłuższa przerwa Jaroszyńskiego i Covilo
20.02.2017 22:25 -

W ostatnich dniach w zespole Cracovii dwóch zawodników podstawowego składu doznało groźnych kontuzji.

więcej »
Ekstraklasa (22): Tylko 2 punkty Małopolski, sensacja w stolicy
20.02.2017 19:55 -
więcej »
Remis Cracovii z Pogonią
19.02.2017 23:45 -

Cracovia - Pogoń Szczecin 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Dla Pasów to już dziesiąty remis w tym sezonie, dla portowców dziewiąty, oba zespoły to ligowi rekordziści pod względem wyników nierozstrzygniętych.

więcej »
Nieskuteczni wiślacy przegrali we Wrocławiu
18.02.2017 21:21 -

W 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła przegrała wyjazdowy mecz ze Śląskiem 0-1. Krakowianie byli nieco lepszym zespołem, ale skończyło się jak zwykle w ostatnich katach we Wrocławiu, czyli wygraną wojskowych.

więcej »
Sparing Słoni z Puszczą
18.02.2017 12:58 -

W dzisiejszym sparingu Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z II-ligową Puszczą Niepołomice 0-1.

więcej »
O jeden karny za mało dla Słoni...
18.02.2017 11:38 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. "Słonie" wyrównały w 90+6. minucie z karnego, ale gospodarzom należała się jeszcze jedna jedenastka (w I połowie), co potwierdził nawet zawodnik lidera - Jakub Wawrzyniak...