Strona główna > Piłka ręczna > Wiadomości piłka ręczna
Polscy szczypiorniści wygrali ze Słowenią2012-01-08 16:57:00

Na zakończenie Totalkredit Cup reprezentacja Polski wygrała w Aarhus ze Słowenią 25-24 (10-16)! Starcie z ekipą Bałkanów miało zupełnie inny przebieg niż dwa poprzednie mecze naszego zespołu w tej imprezie (w piątek biało-czerwoni zremisowali z Islandią 31-31, a w sobotę przegrali z gospodarzami 30-31). Tym razem wysoko przegrywaliśmy do przerwy, aby w drugiej połowie odrobić straty, a w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść!

Polska – Słowenia 25-24 (10-16)

POLSKA: Wichary, Wyszomirski – Jaszka, Lijewski 1, Kuchczyński, Tkaczyk 2, Bielecki 3, Wiśniewski 7, Jurecki B., Jurecki M. 3, Tłuczyński 3, Jurkiewicz 2, Syprzak 2, Kwiatkowski, Zaremba, Orzechowski 2.

SŁOWENIA: Skok, Prost – Mackovsek, Miclavcic 1, Dobelsek 1, Pujelj, Brumen 5, Gaber, Dolenec 3, Skube 1, Spiler 1, Marguc 4, Bombac, Zvizej M. 3, Zvizej L. 4, Bezjak 1.

Sędziowali: Olesen-Pedersen (Dania). Widzów 4000.