Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Pierwszy rajd dla Kajetanowicza
20.02.2011 20:55 -

Liderujący w Rajdzie Lotos Baltic Cup po pierwszej niedzielnej pętli, Kajetan Kajetanowicz utrzymał prowadzenie do mety, triumfując w pierwszej rundzie RSMP. Przebita opona na próbie nr 11 sprawiła, że w klasyfikacji drugiego dnia „Kajto” spadł za Michała Bębenka.

więcej »
Lipiarska i Kot łuczniczymi mistrzami
20.02.2011 13:10 -

Karina Lipiarska (Kmita) i Jakub Kot (Dąbrovia) zwyciężyli w kategorii open podczas Halowych Mistrzostw Małopolski w łucznictwie.

więcej »
Wach nokautuje za Oceanem
20.02.2011 09:33 -

W głównym wydarzeniu wieczoru gali organizowanej przez Global Boxing w Newark, Mariusz Wach (24-0, 12 KO) pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Jonathana Hagglera (23-4, 18 KO) i wywalczył tym samym pas WBC Baltic wagi ciężkiej.

więcej »
Wach przed walką z Hagglerem
18.02.2011 09:42 -

Mariusz Wach (23-0, 11 KO) i Jonathan Haggler (23-3, 18 KO) to główni bohaterowie sobotniej gali bokserskiej w Newark. Podczas konferencji prasowej pochodzący z Krakowa pięściarz zapewniał, iż jest doskonale przygotowany do swojego drugiego w tym roku ringowego występu.

więcej »
Trzeci zawodnik Dakaru w nowym teamie
16.02.2011 11:21 -

Zdobywca Pucharu Polski, mistrz Europy, trzeci zawodnik rajdu Dakar 2011 – Łukasz „Łoker” Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team.

więcej »
Hala Wisły: Majchrowski spotkał się z kibicami
14.02.2011 20:09 -

W poniedziałek, 14 lutego, Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski spotkał się z kibicami i działaczami Wisły Kraków. Tematem rozmowy była kwestia budowy hali sportowej Wisły przy ulicy Reymonta.

więcej »
Laskarze wicemistrzami świata
13.02.2011 20:12 -

Po raz trzeci w historii Polacy zdobyli srebrny medal Halowych Mistrzostw Świata w hokeju na trawie. Po raz trzeci także biało-czerwoni ulegli w nim Niemcom, dziś w Poznaniu przegrali 2-3.

więcej »
Laskarze w półfinale HMŚ
11.02.2011 22:06 -

Polska przegrała z Holandią 2-3 (1-1) w swoim ostatnim meczu grupowym III Halowych Mistrzostw Świata w hokeju na trawie, rozgrywanych w Poznaniu. Mimo to biało-czerwoni awansowali do półfinału, w którym zmierzą się z Austrią.

więcej »
Michał Kościuszko: Nowy samochód i nowa kategoria
11.02.2011 10:49 -

Sezon 2011 to dla Michała Kościuszki kontynuacja długofalowej współpracy ze spółką LOTOS Paliwa, nowa kategoria, w której po raz pierwszy wystartuje jedyna polska załoga zgłoszona w pełnym cyklu mistrzostw świata oraz nowy samochód.