Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Otylia Jędrzejczak przenosi się do Katowic
14.01.2012 11:55 -

Jak poinformowała strona internetowa AZS AWF Katowice, najlepsza polska pływaczka Otylia Jędrzejczak została zawodniczką tego klubu. Do tej pory reprezentowała barwy KS AZS AWF Warszawa.

więcej »
Zamek blisko półfinału
13.01.2012 23:58 -

Znakomicie spisały się pingpongistki KTS Zamek OWG Tarnobrzeg w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu ETTU. W wyjazdowym spotkaniu podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka pokonały francuski zespół Club Pongiste Lyssois Lille Metropole 3-0.

więcej »
Dakar w Peru: Znowu kłopoty Hołowczyca
13.01.2012 21:27 -

Rajd Dakar z Argentyny przez Chile dotarł już do Peru. Dzisiejszy XII etap z Arequipa do Nasca nie był szczęśliwy dla Krzysztofa Hołowczyca, choć długo nic tego nie zapowiadało.

więcej »
Dakar: Hołowczyc broni podium
10.01.2012 21:38 -

Krzysztof Hołowczyc utrzymał trzecie miejsce w Rajdzie Dakar w klasyfikacji kierowców. Reprezentant Orlen Teamu był na IX etapie czwarty i obronił pozycję na podium.

więcej »
Kościuszko przygotowuje się do Monte Carlo
10.01.2012 11:47 -

Michał Kościuszko zakończył kolejne testy przed pierwszą kultową próbą w sezonie 2012: Rajdem Monte Carlo. Testy zorganizowane zostały w okresie noworocznym na odcinku Rajdu Ronde di Andora, na którym doszło do wypadku Roberta Kubicy.

więcej »
Kapitan Paszke znów spróbuje
08.01.2012 15:46 -
więcej »
Dakar: Hołowczyc nadal wiceliderem
07.01.2012 22:43 -

Krzysztof Hołowczyc zajął czwarte miejsce na VII etapie Rajdu Dakar, który wjechał już z Argentyny do Chile. Polski kierowca utrzymał pozycję wicelidera, za Francuzem Stephane'm Peterhanselem.

więcej »
Justyna Kowalczyk najpopularniejszym sportowcem w Polsce
07.01.2012 22:08 -

Justyna Kowalczyk po raz trzeci z kolei została triumfatorką Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i TVP na najpopularniejszego sportowca roku. W 2011 roku wywalczyła trzy medale na mistrzostwach świata w biegach narciarskich (2 srebrne i 1 brązowy), zdobyła też Puchar Świata.

więcej »
Dakar: Etap odwołany z powodu... śniegu
06.01.2012 09:31 -

Szósty etap Rajd Dakar, który miał dziś prowadzić z Fiambali w Argentynie do Copiapo w Chile został odwołany z powodu zamknięcia granicy między tymi krajami. A została ona zamknięta ze względu na duże opady deszczu i śniegu na przełęczy San Francisco (4748 m) w Andach.

więcej »
Dakar: Hołowczyc najszybszy na wydmach
05.01.2012 18:19 -

Krzysztof Hołowczyc i jego belgijski pilot Jean-Marc Fortin wygrali V etap Rajd Dakar. Pokonali oni najszybciej 177-kilometrowy odcinek specjalny biegnący przez słynne już wydmy Fiambala. To pierwsze etapowe zwycięstwo "Hołka", który awansował z 4. na 2. miejsce w klasyfikacji kierowców samochodów.