Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Zwycięstwo Kajetanowicza i Barana w Rajdzie Karkonoskim
03.06.2012 22:39 -

W niedzielne popołudnie opady zmoczyły trasę i samochody rajdowe, a Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana nie ominął zaś na mecie Rajdu Karkonoskiego krótki, ale intensywny deszcz zwycięskiego szampana.

więcej »
Celebryci bawili się na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich (FOTO)
02.05.2012 11:06 -

W dniach 5-27 maja odbędzie się kolarski wyścig Giro’Italia, który jest drugą (po Tour de France), największą imprezą kolarską na świecie.

więcej »
Argentyna pechowa dla Kościuszki
30.04.2012 18:06 -

Dla liderów klasyfikacji PWRC Michała Kościuszko i Macieja Szczepaniaka Rally Philips Argentina, piąta runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata FIA oraz trzecia w klasyfikacji PWRC okazała się pechowa. Polacy nie ukończyli zawodów, spadając na 2. miejsce w MŚ.

więcej »
Kościuszko wiceliderem w Argentynie
28.04.2012 17:35 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak, załoga LOTOS Dynamic Rally Team, po pierwszym dniu Rajdu Argentyny i dwóch wygranych odcinkach specjalnych zajmuje 2. miejsce w stawce PWRC. Polacy wyprzedzają trzeciego w klasyfikacji Benito Guerrę o 40,2 sekundy tracąc do lidera Nicolasa Fuchsa tylko 5,9 sekundy.

więcej »
Kościuszko w Argentynie
26.04.2012 17:51 -

Liderzy klasyfikacji PWRC Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak już dzisiaj rozpoczynają zmagania w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata – Rajdzie Argentyny. Dla załogi LOTOS Dynamic Rally Team to trzeci start w walce o punkty w sezonie 2012.

więcej »
Triumf Kajetanowicza i Barana w Rajdzie Świdnickim
22.04.2012 20:18 -

Dwukrotni mistrzowie Polski Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran w pięknym stylu zwyciężyli w Rajdzie Świdnickim. Byli najszybszą załogą na trasie, wygrali aż 11 (prawie wszystkie) niezwykle wymagających odcinków specjalnych.

więcej »
Kajetanowicz i Baran liderami Rajdu Świdnickiego
20.04.2012 22:39 -
więcej »
Marzena Karpińska mistrzynią Europy
09.04.2012 18:33 -

Marzena Karpińska wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 48 kg.