Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Adamek znokautował Walkera!
09.09.2012 09:54 -

Blisko dwa lata Tomasz Adamek (47-2, 29 KO) czekał na kolejną wygraną przez nokaut! Jednak żeby ją zanotować, musiał się w sobotę w Newark naprawdę solidnie napracować. Travis Walker (39-8-1, 31 KO) postawił mu poprzeczkę wyżej, niż zakładali eksperci i większość kibiców.

więcej »
Kajetanowicz liderem Rajdu Koszyc
07.09.2012 23:52 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran wygrali pierwszy dzień Rajdu Koszyc we wszystkich klasyfikacjach - generalnej, Mistrzostw Polski, Słowacji oraz FIA CEZ.

więcej »
Zmarł Leszek Drogosz - "Czarodziej ringu"
07.09.2012 13:31 -

Dzisiaj w nocy, po ciężkiej chorobie, zmarł w wieku 79 lat "Czarodziej ringu" - Leszek Drogosz.

więcej »
Lipiarska i Grot na podium
26.08.2012 22:52 -
więcej »
Kościuszko triumfatorem i wiceliderem
26.08.2012 14:43 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak zwyciężyli w Rajdzie Niemiec w kategorii PWRC i zyskali kolejnych 25 punktów w klasyfikacji mistrzostw świata. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team objęła prowadzenie na początku drugiego dnia rajdu i nie oddała go już do mety w Trewirze.

więcej »
Kościuszko liderem Rajdu Niemiec
26.08.2012 08:59 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak po drugim dniu ADAC Rallye Deutschland zajmują 1. miejsce w klasyfikacji PWRC.

więcej »
Kościuszko w czołówce Rajdu Niemiec
25.08.2012 12:56 -

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team, Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak, po pierwszym dniu Rajdu Niemiec zajmuje 2. miejsce w stawce PWRC. Prowadzi Benito Guerra, a trzecie miejsce zajmuje Marcos Ligato ze stratą prawie 3 minut.

więcej »
Triumf Kajetanowicza w Rajdzie Rzeszowskim
11.08.2012 17:42 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran z zespołu LOTOS Dynamic zwyciężyli w Rajdzie Rzeszowskim.

więcej »
Kajetanowicz liderem Rajdu Rzeszowskiego
10.08.2012 18:24 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran z LOTOS Dynamic Rally Team wygrali pierwszy dzień Rajdu Rzeszowskiego.

więcej »
Kajetanowicz i Baran w Rajdzie Rzeszowskim
08.08.2012 01:12 -

Zbliża się Rajd Rzeszowski - runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji. Wystartują w nim Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, którzy dzięki wygranym we wszystkich dotychczas rozegranych rajdach z ogromną przewagą prowadzą w klasyfikacji generalnej krajowego czempionatu.