RYSZARD NIEMIEC: Pani minister sportu ględźbą polityczną przykryła krach polityki finansowania wysokokwalifikowanego sportu

Joanna Mucha, minister sportu i turystyki, przedstawiła nową koncepcję resortu, której głównym założeniem jest zmiana finansowania polskiego sportu oraz zasad szkolenia młodzieży.

więcej »
Rafał Sonik na podium Rajdu Dakar, Adam Małysz piętnasty
20.01.2013 04:56 -

Zakończył się 35. Rajd Dakar, który w tym roku prowadził bezdrożami Peru, Argentyny i Chile. Na trasie liczącej ponad 8 tysięcy kilometrów najwyżej z Polaków uplasował się Rafał Sonik, który w klasyfikacji quadów był trzeci. W rywalizacji kierowców samochodów Adam Małysz z Rafałem Martonem zajęli 15. miejsce.

więcej »
Zmarl San Musial
20.01.2013 04:27 -

W wieku 92 lat w sobotę zmarł Stan Musial, legendarny amerykański baseballista polskiego pochodzenia.

więcej »
Kościuszko przed startem w rajdowym klasyku
15.01.2013 21:03 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak, zawodnicy LOTOS Rally Team, testowali dziś auto MINI John Cooper Works Countryman WRC, którym jutro rozpoczną rywalizację w Rajdzie Monte Carlo.

więcej »
Michał Kościuszko w królewskiej klasie
10.01.2013 21:27 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak w barwach nowego partnera strategicznego, Grupy LOTOS, wystartują w pełnym cyklu mistrzostw świata WRC. Będą startować we wszystkich 13 rundach samochodem MINI Cooper WRC.

więcej »
Pożegnanie Andrzeja Wilkosza
06.01.2013 23:26 -

Arcymistrz Andrzej Wilkosz, zmarły 29 grudnia 2012 roku legendarny brydżysta, spocznie na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

więcej »
Sensacja: Kowalczyk wygrała z Majewskim
05.01.2013 22:37 -

Justyna Kowalczyk została laureatką 78. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i TVP na najpopularniejszych sportowców Polski. To sensacja, gdyż w 2012 roku jej największym sukcesem było drugie miejsce w Pucharze Świata, podczas gdy drugi w plebiscycie Tomasz Majewski zdobył po raz drugi mistrzostwo olimpijskie w pchnięciu kulą.

więcej »
Kajetanowiczowi zabrakło sekundy
05.01.2013 20:31 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran zajęli szóste miejsce w 30. edycji Jänner Rallye (Austria), inaugurującego Rajdowe Mistrzostwa Europy. W kategorii samochodów produkcyjnych załoga Lotos Team przegrała tylko z Austriakami Beppo Harrachem i Leopoldem Welsersheimbem, o 1.1 sekundy.

więcej »
Kajetanowicz i Baran wystartują w mistrzostwach Europy
28.12.2012 19:12 -

Rywalizacją w pierwszej odsłonie Rajdowych Mistrzostw Europy 2013 rozpoczną nowy rok wielokrotni mistrzowie Polski Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran. Załoga LOTOS Team wystartuje w Austrii w zimowym Rajdzie Jänner (3-5 stycznia).