Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Mateusz Polaczyk mistrzem Europy
03.06.2017 18:09 -

W odbywających się w Tacen (Słowenia) mistrzostwach Europie w slalomie kajakowym złoty medal w K1 zdobył 29-letni Mateusz Polaczyk. Drugie miejsce zajął Dariusz Popiela, a trzecie Czech Jiri Prskavec.

więcej »
Holender triumfatorem Giro d'Italia
28.05.2017 22:03 -

26-letni holenderski kolarz Tom Dumoulin wygrał 100. edycję Giro d'Italia. O jego wygranej zadecydował ostatni, 21. etap - jazda indywidualna czas, która dała mu awans z 4. na 1. miejsce.

więcej »
Wioślarskie ME: złoto i 4 srebrne
28.05.2017 18:25 -

Polscy wioślarze wywalczyli pięć medali - jeden złoty i cztery srebrne - w zakończonych w niedzielę mistrzostwach Europy w czeskich Racicach. Biało-czerwoni zajęli piąte miejsce w klasyfikacji medalowej.

więcej »
Rajd Rzeszowiak: Rowiński i Tokarska triumfatorami
24.05.2017 20:48 -
więcej »
Rafał Majka drugi w Kalifornii
21.05.2017 00:16 -

Rafał Majka zajął drugie miejsce w 7-etapowym wyścigu kolarskim Tour of California. Triumfował Nowozelandczyk George Bennett.

13.05.2017 23:44 -

31-letnia Zofia Noceti-Klepacka mistrzynią Europy w żeglarstwie, w windsurfingowej klasie RS:X.

więcej »
Kajetanowicz drugi na Kanarach
06.05.2017 21:03 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran w świetnym stylu ukończyli Rajd Wysp Kanaryjskich, zajmując wysokie, drugie miejsce klasyfikacji generalnej.