Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- VIII Omnibus Sportowy w Darłowie - konkurs korespondencyjny
- VIII Omnibus sportowy w Darłowie - PYTANIA ELIMINACYJNE
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski mistrzem kibiców XXI wieku
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych w Kluczborku
- OMNIBUS SPORTOWY. Któżby inny: Adam Sokołowski!
- Konkurs Piłkarski Ekspert – EURO 2024 na mecie
- KONKURS. Piłkarski Ekspert – Euro 2024
- Piłkarzom u nas dobrze, więc - póki co - żaden z nich nie opuszcza drużyny - stwierdził po dzisiejszym spotkaniu zarządu sekcji piłki nożnej Resovii z zespołem prezes Adam Sadecki. Z naszych informacji wynika, że tak różowo nie jest.
Prezes sekcji zapowiedział, że trenerzy i zawodnicy przed końcem miesiąca otrzymają wypłaty za październik. Na pytanie o ekstra premie za zajęcie na półmetku sezonu 4. miejsca odpowiadał wymijająco. Z innego źródła dowiedzieliśmy się jednak, że drużyna może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Działacze nie postawili przed zespołem wyraźnego celu do zrealizowania. - Nie pompujmy balonu, róbmy swoje, a będzie dobrze - zaapelował Sadecki, który podkreślał fantastyczną, rodzinną atmosferę panującą w klubie. - Piłkarze zaśpiewali działaczom "Sto lat" - wyznał z dumą. - Co takiego? - dziwi się jeden z zawodników - Głos w imieniu drużyny zabrał kapitan Marcin Pietryka. Na tym skończyło się obsypywanie komplementami - dodaje.
W jednej kwestii obie strony się zgadzają: nie rozmawiano dziś o nowych zawodnikach, ani o tych, którzy mieliby Resovię opuścić. Ale temat istnieje i dotyczy kilku kluczowych piłkarzy.
Bardzo konkretne oferty z dwóch klubów mocniejszych od Resovii otrzymał rozgrywający "pasiaków" Kamil Walaszczyk. - Nie powiem o jakie drużyny chodzi, ale jestem przygotowany na nowe wyzwania. Daję sobie tydzień, góra dwa na podjęcie decyzji - mówi. Z rzeszowskim klubem wiąże go jeszcze 1,5-roczna umowa, lecz to nie musi stanowić przeszkody przy ewentualnej zmianie pracodawcy.
Na testach w Polonii Bytom przebywał jedyny lewy obrońcy Resovii Piotr Szkolnik, Sebastian Hajduk nadal nie parafował nowej umowy z rzeszowskim klubem, innemu napastnikowi Piotrowi Kamińskiemu kończy się wypożyczenie z Lecha Poznań. "Kolejorz" nie zażąda za piłkarza pieniędzy (jeśli już, to niewielkich), lecz "Kamyk" nie należy do ulubieńców trenera Mirosława Hajdy i nie wiadomo, czy zostanie na następną rundę. Resovię mogliby też opuścić: drugi bramkarz Tomasz Król (choć on sam chciałby zostać) i defensywny pomocnik Konrad Domoń, którym interesuje się ponoć Izolator Boguchwała. Na liście piłkarzy nie mających większych szans na grę w II lidze znajdują się obrońcy Michał Benkowski i Marcin Pietrucha, pomocnik Bartosz Madeja i napastnik Mariusz Wiktor (wypożyczony na rundę jesienną do Orła Przeworsk).
8 grudnia, po walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członków piłkarskiej sekcji, powinniśmy się dowiedzieć, jak będzie wyglądała drużyna, która początkiem marca przystąpi do walki w rundzie rewanżowej.
- Juniorzy rzeszowskiej Stali z brązowymi medalami
- Trzecia liga startuje 14 sierpnia
- Stal Sanok z Pucharem Polski
- Czwarta liga startuje 14 sierpnia
- Podokręg rzeszowski podał skład lig w sezonie 2010/11
- Mielczanie zagrają dla powodzian
- Stal Stalowa Wola nie otrzymała licencji na grę w II lidze piłkarskiej!
- Stal Sanok w wojewódzkim finale Pucharu Polski
- Arka za mocna dla mielczan
- Nowi Słowacy zagrali dla Sandecji
- Juniorzy Stali Rzeszów w finale MP!
- Adamus poprowadził pierwsze zajęcia w Stalowej Woli
- 24 zawodników na pierwszym treningu Stali Rzeszów
- Młodzi mielczanie wygrali w Gdyni
- Na 100-lecie Czarni lepsi od bytomskiej Polonii
- Juniorzy rzeszowskiej Stali wygrali w Szczecinie i są blisko finału MP
- Stal Sanok z Pucharem Polski na szczeblu okręgu
- Mieleccy juniorzy w półfinale MP zagrają z Arką Gdynia
- Juniorzy Stali Rzeszów jadą do Szczecina
- Orzeł Przeworsk z Pucharem Polski
- Juniorzy Stali zrobili krok ku półfinałom MP
- Czarni Jasło mają 100 lat!
- Resovia ma nowego trenera
- Licencje dla II-ligowców pod nadzorem
- Resovia rozwiązała umowy z 9 piłkarzami
- Mecz Karpaty – Stal Mielec przełożony na wtorek, Siarka też nie gra
- Odwołane mecze w Krośnie
- Trener III ligi pożegna się z pracą
- Zmarł były piłkarz Resovii
- Igloopol ma nowego trenera
- Resovia zmienia godzinę
- Zmiana w przepisach: młodzieżowiec będzie młody
- Piłkarz Stali Mielec na testach w OSC Lille
- Podlasek trenerem w Wiśniowej
- Dębica: Puk, puk, tu czwarta liga...
- V liga: 14 goli Czarnych Jasło, osiem Szalonego
- Resovia ma co chciała, ale i do myślenia wiele
- Mecz z OKS Olsztyn jednak z kibicami
- Stal zwycięża po niesamowitym finiszu
- Cel Stali - ograć klub Dołęgi i Kołeckiego
- SMS zaprasza na dni otwarte
- Zarząd Stali wnosi o zwrot stadionu
- Najbliższy weekend również bez sportu
- Resovia w hołdzie patriocie
- Nowe terminy odwołanych kolejek II ligi piłkarskiej
- Dąb na cześć założyciela klubu
- Okocimski papierkiem lakmusowym Stali
- Na szczycie w Przeworsku, o utrzymanie w Jarosławiu
- Kibice proszą o zmniejszenie kary
- Zacznijcie zdobywać gole
więcej wiadomości >>>