Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie
Świetny start juniorów Stali Rzeszów2010-07-06 18:32:00

Znakomicie zaczął występy w finałowym turnieju MP juniorów starszych zespół Stali Rzeszów. Pokonał Koronę Kielce 4-0 i jest liderem tabeli

Stal SprintExpress Rzeszów – Korona Kielce 4-0 (2-0)

1-0 Grad 10
2-0 Maca 13
3-0 Kowal 52
4-0 Szela 87

Stal SprintExpress Rzeszów: Bartosz Szczybyło – Mariusz Kowal, Karol Federkiewicz, Dariusz Róg, Konrad Hus – Michał Lisańczuk, Damian Jędryas, Paweł Nowakowicz (77 min. Łukasz Panek), Maciej Grad – Sławomir Śliwa (79 min. Ernest Szela), Konrad Maca.
Korona Kielce: Socha – Chrzanowski, Zawłocki, Świder (46 min. Siwczuk), Kubicki – Lenart, Żubrowski (63 min. Siwek), Duda, Nowak – Janiec, Dziubek.

Bramkę na 1:0 strzelił już w 10 minucie meczu Maciej Grad po centrze z prawej strony Kowala. Drugiego gola 3 minuty później zdobył strzałem głową Konrad Maca. Siedem minut po przerwie na 3:0 podwyższył Mariusz Kowal. Tuz przed zakończeniem meczu wynik na 4:0 ustalił prawdziwy joker w zespole – Ernest Szela. Mecz toczył się przy padającym deszczu.

W drugim meczu: Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1, karne 6-5