Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Punkt dla Słomniczanki, AP traci dwa

Słomniczanka Słomniki - AP 2011 Zabierzów 1-1 (1-0)

1-0 Okere 25

1-1 Więckowski 55

Sędziowali: Grzegorz Hamowski oraz Daniel Kozioł i Przemysław Witkowski. Żółte kartki: Matys, Ruszkiewicz (AP).

SŁOMNICZANKA: Iliński - Tochowicz, Białko, Wierzbiński, Grzywacz, Zaranek, Styczeń, Wolko (65 Jaworski), Szewczyk, Piwowarski, Okere.

AP 2011 ZABIERZÓW: Herdzik - Owczarczyk, Matys, Skwarczeński, Ruszkiewicz, Królikowski, Więckowski (87 Kowalik), Kajak, Strojek, Skórski, Salamon.

Prowadzenie objęła Słomniczanka. Okere oddał zza narożnika szesnastki kapitalny strzał w "długi" róg. Gol z cyklu "stadiony świata". Faworyzowani goście wyrównali 10 minut po przerwie, autorem bramki był Więckowski.

Zabierzowianie prowadzili grę w tym meczu, mieli inicjatywę, a miejscowi szukali szans w kontratakach.

- Przy stanie 1-1 na pozycję sam na sam wychodził Salamon, ale sędzia odgwizdał spalonego. Akurat nasz prezes i wiceprezes stali na linii akcji i widzieli co innego. Mieliśmy też inne sytuacje, ale nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Dla nas ten remis to strata dwóch punktów - powiedział Rafał Jędrszczyk, trener AP.