Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Podgórze się umacnia!

Podgórze Kraków - Słomniczanka Słomniki 2-0 (1-0)

1-0 Ochałek 11
2-0 Chryczyk 77
Sędziowali: Piotr Kubiczek oraz Paweł Gałka i Waldemar Kądziela (Olkusz). Żółte kartki: Hołyś - Jaworski, Szewczyk (2), Zaranek. Czerwona kartka: Szewczyk (76, dwie żółte).
PODGÓRZE: Guziewicz - Chryczyk, Koza, Seweryn, Hołyś - M. Wiater (73 Kostrz), Knap, Gawęda, Jagła (65 Greń) - Ochałek, Zębala (83 Gruszka).
SŁOMNICZANKA: Kwaśny - Tochowicz, Wierzbiński, S. Ciałowicz, Szewczyk, Zaranek, Jaworski (61 Grzywacz), Styczeń, Drożniak (88 P. Ciałowicz), Piwowarski, Nowaczek (80 Łakomy).

Zespół Podgórza pokonał na własnym boisku ekipę Słomniczanki 2-0 i umocnił się na pozycji lidera.

Rywale nie zagrażali specjalnie bramce krakowian, natomiast snajperzy gospodarzy mogli pokusić się o jeszcze parę bramek. W 16. minucie w doskonałej sytuacji znalazł się Zębala, ale nie trafił do pustej bramki. Z kolei w 38. minucie Ochałek przymierzył w słupek. Supersnajper Podgórza miał jeszcze jedną dogodną okazję, ale strzelił w bramkarza.