Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Clepardia wygrywa z outsiderem w doliczonym czasie

Clepardia Kraków - Proszowianka Proszowice 2-1 (0-1)

0-1 ??? 28 (wolny)
1-1 Skotniczny 70
2-1 Bosak 90+1
CLEPARDIA: Cieślik - Bosak, Miczek, Skotniczny, Kulewicz - Ziobro (60 Machnik), Mierzwa (55 Turek), Kopeć (50 Rębisz), Wojniak (78 Moszumański) - Mączyński, Michalski.

Clepardia zdobyła zwycięskiego gola w meczu z outsiderem dopiero w doliczonym czasie.

W I połowie gospodarze mieli więcej z gry, ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie. Proszowianie strzelili w 28. minucie gola bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Prowadząc 1-0 goście bardzo mądrze się bronili, nastawiając się na kontry. Z kontr nic nie wychodziło, za to defensywa radziła sobie bardzo dobrze. Największy kłopot mieli przyjezdni ze stałymi fragmentami i właśnie w taki sposób stracili dwa gole.

W 70. minucie po rozegraniu rzutu rożnego Skotniczny zamknął akcję na dalszym słupku. Z kolei już w doliczonym czasie z kornera piłkę wrzucił Turek, a Bosak z 7 metrów skierował ją do bramki.