Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > III liga (Kraków) T
Udany sezon młodzieży Podgórza2011-06-18 08:47:00

Spośród czterech sekcji młodzieżowych KS Podgórze Kraków największy sukces zanotowała drużyna juniorów młodszych, która awansowała do I ligi.


JUNIORZY STARSI
Dobry sezon juniorów starszych, którzy być może awansują do wyższej klasy rozgrywkowej. W mijającym sezonie zajmą w III lidze czwarte miejsce, które po weryfikacji tabel i uwzględnieniu wycofanych drużyn, może premiować do wyższej ligi.

Podgórze reprezentowali: Paweł Białecki, Mateusz Zawartka, Adam Korniejenko, Maciej Giza, Bartłomiej Kękuś, Paweł Anaszkiewicz, Michał Sater, Adam Cichoń, Paweł Ciepły, Konrad Książek, Krzysztof Gołdyn, Krzysztof Podsiadło, Sebastian Goryczka, Krzysztof Spytek, Kamil Tupaj, Marcin Wilk. Trener Tomasz Spytek.

JUNIORZY MŁODSI
Świetny sezon juniorów młodszych i pewny awans do I ligi. Trzeba pamiętać, że ten wynik udało się uzyskać zespołowi, dla którego był to pierwszy sezon w tej kategorii wiekowej. W przyszłym drużyna wzmocniona zostanie kilkoma graczami i może osiągnąć niezłe wyniki w wyżej lidze.

Podgórze reprezentowali: Rafał Pełka, Krystian Sikora, Dominik Śmigla, Tobiasz Woźniak, Adam Krzywonos, Adrian Pater, Paweł Laszczyk, Adrian Bil, Kacper Kyrcz, Waldemar Hwastek, Filip Kiszka, Kamil Niedziela, Tomasz Sroczyński, Michał Sarga, Patryk Konik, Mateusz Groniecki, Adrian Żak, Michał Kasperczyk, Dawid Filipowicz, Andrzej Szaroń, Jakub Komperda, Michał Szafran, Mateusz Klaja, Tomasz Musiał, Andrzej Pająk. Trener Tomasz Spytek.

TRAMPKARZE STARSI
Beniaminek III ligi stanął przed bardzo trudnym celem jakim było utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym. Pomimo nielicznej kadry zawodnicy sprostali zadaniu wykazując się ogromną ambicją i zaangażowaniem. Przez cały sezon chłopcy dbali o dobrą atmosferę w drużynie, co bardzo pozytywnie przełożyło się na wyniki.

Podgórze reprezentowali: Artur Piekarczyk, Michał Malarz, Sebastian Grabowski, Paweł Wąsowicz, Karol Masier, Karol Nalepka, Marcin Paluch, Łukasz Zieliński, Paweł Folfas, Michał Siwek, Artur Reindl-Cabel, Arkadiusz Wąs, Kamil Jagodyński. Trener Tomasz Spytek.

TRAMPKARZE MŁODSI
Młodzi zawodnicy do końca walczą o utrzymanie się w III lidze. Drużyna jest obecnie w przebudowie i ciągle trwa nabór uzupełniający, w związku z tym wyniki są odrobinę słabsze.

Podgórze reprezentowali: Maciej Wolnicki, Jakub Łukowicz, Jakub Pieterwas, Bartosz Bieroń, Patryk Kowarzyk, Radosław Piotrowski, Radosław Grzesło, Kajetan Basta, Filip Blechinger, Karol Blechinger, Filip Pater, Sebastian Mrozek, Joanna Mrozek, Arkadiusz Sierant, Jan Waligórski.

Komentuje trener Tomasz Spytek:
- To był bardzo ciekawy sezon. Juniorzy starsi do końca walczyli o jak najwyższe miejsce w lidze, gdyż nie wiemy ile drużyn awansuje. Mam nadzieję, że dobrą grą potwierdzili, że zasługują na to, aby grać w drugiej lidze. Na pewno świetny wynik uzyskała drużyna juniorów młodszych. Chłopcy w tamtym sezonie bezkonkurencyjnie wygrali ligę trampkarzy starszych, a rok później znów mamy awans, tym razem w wyższej kategorii wiekowej. Cieszy zaangażowanie wszystkich zawodników oraz dobra atmosfera jaka nam towarzyszy na co dzień.

Trampkarze starsi pomimo nielicznej kadry zrobili to, co do nich należało. Utrzymali się w lidze, a wielu z nich udowodniło, że poradzą sobie w juniorach. Kilku zaliczyło już zresztą debiuty w wyższej kategorii wiekowej. Coraz lepiej wygląda także sytuacja trampkarzy młodszych, do których niedawno otworzyliśmy nabór uzupełniający.

Wkrótce zakończenie sezonu i zasłużone wakacje. Będą one bardzo krótkie, gdyż zawodnicy otrzymują dwa tygodnie wolnego. Potem w połowie lipca wyjeżdżamy na zgrupowanie do Gdyni, po którym od 25 lipca wracamy do regularnych treningów.

Chciałbym także zaprosić wszystkich chętnych chłopców do naszych drużyn piłkarskich. Zapisu można dokonać u mnie pod numerem telefonu 517 579 040. Zapraszam zawodników z roczników: 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. Myślę, że perspektywa gry w I lidze juniorów młodszych czy II lidze juniorów starszych oraz nauka w drużynach trampkarskich skusi chłopców do zapisów. Tym bardziej, że w najbliższym czasie rusza inwestycja, po której zakończeniu będziemy dysponować nową płytą boiska, basenem oraz wielofunkcyjną halą.

NABÓR: Trener Tomasz Spytek (517 579 040)
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty