Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze > Kraków (grupa B)
24 finalistów halowych mistrzostw Małopolski2013-02-25 13:56:00

Wyłonieni zostali już wszyscy finaliści halowych mistrzostw Małopolski juniorów starszych i młodszych oraz trampkarzy. Tylko Wisła Kraków będzie reprezentowana w każdej z trzech kategorii wiekowych.


Turnieje finałowe, organizowane i finansowane przez MZPN, odbędą się na początku marca 2013. Juniorzy starsi grać będą o mistrzostwo w sobotę 2 marca, a juniorzy młodsi w niedzielę 3 marca, w obu przypadkach na sztucznym boisku pod balonem J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach. Finał trampkarzy zaplanowano na sobotę 9 marca w hali pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej.

Finaliści halowych mistrzostw Małopolski

JUNIORZY STARSI

KRAKÓW: 1. Wisła Kraków, 2. Cracovia

NOWY SĄCZ: 1. Sandecja Nowy Sącz, 2. Dunajec Nowy Sącz

TARNÓW: 1. BKS Bochnia, 2. Wisła Szczucin

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: 1. Burza Roczyny, 2. MOSiR Unia Oświęcim


JUNIORZY MŁODSI

KRAKÓW: 1. Wisła Kraków, 2. Garbarnia Kraków

NOWY SĄCZ: 1. Limanovia, 2. Dunajec Nowy Sącz

TARNÓW: 1. Tarnovia, 2. Okocimski Brzesko

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: 1. Halniak Maków Podhalański, 2. MKS Trzebinia-Siersza

W okręgu tarnowskim 2. miejsce zajęła Tarnovia II, a ponieważ w finałach może uczestniczyć tylko jeden zespół z danego klubu, więc awans z 3. lokaty uzyskał Okocimski.


TRAMPKARZE

KRAKÓW: 1. Siemacha-AS Progres Nowa Huta, 2. Wisła Kraków

NOWY SĄCZ: 1. Glinik Gorlice, 2. Sokół Słopnice

TARNÓW: 1. MOSiR Bochnia, 2. Tarnovia Team 98

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: 1. Unia Oświęcim, 2. Halniak Targanice


Przypomnijmy wyniki halowych mistrzostw Małopolski 2012

Juniorzy starsi: 1. Hutnik Nowa Huta, 2. Wisła Kraków, 3. Sandecja Nowy Sącz, 4. Szreniawa Nowy Wiśnicz, 5-6. Halniak Maków Podhalański i MKS Trzebinia-Siersza, 7-8. Glinik Gorlice i Wolania Wola Rzędzińska

Juniorzy młodsi: 1. Tarnovia, 2. Hutnik Nowa Huta, 3. Glinik Gorlice, 4. Wisła Kraków, 5-6. Burza Roczyny i MKS Trzebinia-Siersza, 7-8. Kolejarz Stróże i Wolania Wola Rzędzińska

Trampkarze: 1. Tarnovia, 2. Tuchovia, 3. Wisła Kraków, 4. UKS Trzebinia, 5-6. SPMTS Hutnik Nowa Huta i Sandecja Nowy Sącz, 7-8. Orkan Niedźwiedź i MKP Unia Oświęcim


ST




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty