Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Juniorzy młodsi > Mistrzostwa Krakowa
Kto z kim w finałach halowych mistrzostw Małopolski juniorów2013-02-26 17:34:00

Jak już informowaliśmy, wyłonieni zostali już wszyscy finaliści halowych mistrzostw Małopolski juniorów starszych i młodszych. Tylko Wisła Kraków i Dunajec Nowy Sącz mają swoich reprezentantów w obu kategoriach wiekowych.


Turnieje finałowe, organizowane i finansowane przez MZPN, odbędą się na w najbliższy weekend. Juniorzy starsi grać będą o mistrzostwo w sobotę 2 marca, a juniorzy młodsi w niedzielę 3 marca, w obu przypadkach na sztucznym boisku pod balonem J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach.

HARMONOGRAM HALOWYCH MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI 2013 - juniorzy starsi

Sobota, 2 marca 2013 (hala pod balonem J&J Sport Center, Kraków-Skotniki)

Grupa A:

Kraków I - Wisła Kraków

Nowy Sącz II - Dunajec Nowy Sącz

Tarnów II - Wisła Szczucin

Małopolska zachodnia I - Burza Roczyny

Grupa B:

Kraków II – Cracovia

Nowy Sącz I - Sandecja Nowy Sącz

Tarnów I - BKS Bochnia

Małopolska zachodnia II - MOSiR Unia Oświęcim


10.00-10.20 A Wisła Kraków - Dunajec Nowy Sącz

10.25-10.45 A Wisła Szczucin - Burza Roczyny

10.50-11.10 B Cracovia - Sandecja Nowy Sącz

11.15-11.35 B BKS Bochnia - MOSiR Unia Oświęcim

11.40-12.00 A Wisła Szczucin - Wisła Kraków

12.05-12.25 A Dunajec Nowy Sącz - Burza Roczyny

12.30-12.50 B BKS Bochnia - Cracovia

12.55-13.15 B Sandecja Nowy Sącz - MOSiR Unia Oświęcim

13.20-13.40 A Wisła Kraków - Burza Roczyny

13.45-14.05 A Dunajec Nowy Sącz - Wisła Szczucin

14.10-14.30 B Cracovia - MOSiR Unia Oświęcim

14.35-14.55 B Sandecja Nowy Sącz - BKS Bochnia

15.00-15.20 mecz o 3. miejsce (A2-B2)

15.25-15.45 mecz o 1. miejsce (A1-B1)

15.50 - uroczyste zakończenie turnieju

HARMONOGRAM HALOWYCH MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI 2013 - juniorzy młodsi

Niedziela, 3 marca 2013 (hala pod balonem J&J Sport Center, Kraków-Skotniki)

Grupa A:

Tarnów I – Tarnovia

Kraków II - Garbarnia Kraków

Nowy Sącz II - Dunajec Nowy Sącz

Małopolska zachodnia I - Halniak Maków Podhalański

Grupa B:

Tarnów II - Okocimski Brzesko

Kraków I - Wisła Kraków

Nowy Sącz I – Limanovia

Małopolska zachodnia II - MKS Trzebinia-Siersza


10.00-10.20 A Tarnovia - Garbarnia Kraków

10.25-10.45 A Dunajec Nowy Sącz - Halniak Maków Podhalański

10.50-11.10 B Okocimski Brzesko - Wisła Kraków

11.15-11.35 B Limanovia - MKS Trzebinia-Siersza

11.40-12.00 A Dunajec Nowy Sącz - Tarnovia

12.05-12.25 A Garbarnia Kraków - Halniak Maków Podhalański

12.30-12.50 B Limanovia - Okocimski Brzesko

12.55-13.15 B Wisła Kraków - MKS Trzebinia-Siersza

13.20-13.40 A Tarnovia - Halniak Maków Podhalański

13.45-14.05 A Garbarnia Kraków - Dunajec Nowy Sącz

14.10-14.30 B Okocimski Brzesko - MKS Trzebinia-Siersza

14.35-14.55 B Wisła Kraków - Limanovia

15.00-15.20 mecz o 3. miejsce (A2-B2)

15.25-15.45 mecz o 1. miejsce (A1-B1)

15.50 - uroczyste zakończenie turnieju


ST

Regulamin Halowych Mistrzostw Małopolski juniorów - kliknij tutaj




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty