Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Juniorzy młodsi > Podokręg Kraków (B)

Proszowianka Proszowice - Zwierzyniecki Kraków 0-2

0-1 Grzegorz Płaneta 3

0-2 Damian Kowalik 42

PROSZOWIANKA: Krystian Makola, Mateusz Jamróz, Michał Grzegorczyk, Paweł Skalski, Piotr Kozień, Marcin Sobczyk, Karol Bartosik, Marcin Adamczyk, Hubert Wawrzeń, Nowak.

ZWIERZYNIECKI: Tomasz Ryś - Grzegorz Płaneta, Krzysztof Stach, Bartłomiej Kollar, Damian Kowalik, Szymon Młodnicki, Kamil Roganowicz, Jakub Gaik, Dariusz Nostkiewicz, Kamil Zawada, Adam Furtak, Michal Prochal, Krzysztof Kluba.

W przedostatniej kolejce rozgrywek halowych wicelider Proszowianka przegrał z liderem Zwierzynieckim.

Obie drużyny reprezentowały podobny poziom, choć częściej przy piłce utrzymywała się Proszowianka. Pierwszych kilka minut należało do Zwierzynieckiego. W 3. minucie krakowianie objęli prowadzenie, po czym postawili na obronę. Proszowianie przejęli inicjatywę, ale przy ustawieniu rywali 4-2, nie potrafili skonstruować skutecznej akcji. Po przerwie krakowianie głównie wybijali piłkę do wysuniętych napastników. Gra się zaostrzyła, po meczu dwóch zawodników Proszowianki pojechało do szpitala z podejrzeniami skręcenia kostki...

W ostatnich minutach Zwierzyniecki po szybkiej kontrze zdobył drugiego gola, pieczętując zwycięstwo.