Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Juniorzy młodsi > Podokręg Kraków (B)
Remis na inaugurację2012-12-01 23:55:00

Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków 2-2

0-1 Mateusz Mikuła
1-1 Paweł Rębilas
2-1 Piotr Janik
2-2 Łukasz Kędziora (wolny)

BŁĘKITNI: Maciej Piekus, Piotr Janik, Dariusz Jarosz, Daniel Habuda, Piotr Janus, Patryk Minorowicz, Paweł Rębilas oraz Grzegorz Szumiec, Marcin Habuda, Maciej Habuda.
WIECZYSTA: Grzegorz Murzański, Hubert Wilczyński – Mateusz Jaśkowiec, Łukasz Kędziora, Dominik Piksa, Kamil Język, Patryk Jezior, Mateusz Mikuła, Mateusz Kędziora.


Dziś o godzinie 9:00 w hali balonowej przy ulicy Bulwarowej rozgrywki o mistrzostwo Podokręgu Kraków zainaugurowali juniorzy młodsi.

Drużyna Wieczystej ruszyła od pierwszych minut do ataku i dłużej utrzymywała się przy piłce, osiągając w początkowej fazie przewagę, której jednak przez dłuższy czas nie mogła udokumentować bramką. W momencie kiedy inicjatywę przejmowała drużyna z Modlnicy na bramkę Błękitnych celnie uderzył Mateusz Mikuła i krakowianie objęli prowadzenie. Później mieli jeszcze dwie okazje, ale strzały kierowane na bramkę rywali blokowali skutecznie obrońcy.

W późniejszym fragmencie gry inicjatywę przejęli zawodnicy Błękitnych uzyskując dwa gole. Wieczysta natychmiast ruszyła do odrabiania straty i za moment wyrównała. Z prawej strony boiska na bramkę energicznie ruszył Mateusz Mikuła i w chwili gdy wychodził na czystą pozycję strzelecką został brutalnie ściągnięty za koszulkę do parteru. Zawodnik z Modlnicy za to przewinienie został odesłany za boisko. Do rzutu wolnego podszedł Łukasz Kędziora i atomowym strzałem ustalił wynik meczu.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, chociaż obie strony miały okazje, by wygrać.


WT
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty