Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Podhale) JM
NABÓR DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO już 7 czerwca2011-06-01 07:52:00

7 czerwca Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowie organizuje egzamin do gimnazjum i liceum oraz nabór do swoich drużyn MKS SMS.


Testy odbędą się od godziny 9.00 w siedzibie szkoły przy ulicy Szablowskiego 1.

W trakcie piętnastu lat swojej działalności Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. J. Kałuży i H. Reymana przyczyniła sie do rozwoju wielu utalentowanych piłkarzy. W swoich murach gromadzi najzdolniejszych zawodników z kraju i zagranicy. Absolwentami są m.in. Jakub Błaszczykowski, bracia Paweł i Piotr Brożkowie, Mateusz Klich, Adam Kokoszka, Filip Kurto, Bartłomiej Dudzic, Maciej Palczewski, Grzegorz Baran.

W tym roku szczególna szansa otwiera się przed chłopcami urodzonymi w latach 95-97 (juniorami młodszymi i najzdolniejszymi trampkarzami starszymi - II i III kl. gimnazjum oraz I liceum). SMS tworzy drugą drużynę juniora młodszego.

Szkoła chce poszerzyć swoje grupy szkoleniowe i potencjał sportowy. Oferta związana z nową drużyną juniora młodszego jest skierowana do wszystkich utalentowanych piłkarsko chłopców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych szkoleniowców.

sms.krakow.pl
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty